Draugiem.lvTwitterYouTube

_Latvijas Basketbola savienība » 3x3

DatumsVietaTurnīrs
26.12.VentspilsVentspils kausa izcīņa

“Orange Team” kausa izcīņas finālposms 19.jūnijā

“Orange Team” kausa izcīņas finālposms 19.jūnijā
Faili

Svētdien, 19. jūnijā, Ādažu sporta centrā (Gaujas iela 30, Ādaži) notiks “Orange Team” kausa izcīņas fināla posma sacensības FIBA 3X3 basketbolā U13 zēniem un U13 meitenēm vecuma grupā (2003.dzimšanas gads un jaunāki/kas). Komandu reģistrācija līdz 16. jūnijam, rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv vai reģistrējoties www.3x3planet.com. Pielikumā sacensību Nolikums.

Sacensībās var piedalīties gan sporta skolu komandas, gan vecāku izveidotas komandas. Spēlētājiem/ām nepieciešama vecāku atļauja piedalīties turnīrā (veidlapa – Nolikuma pielikumā). Katrai komandai tiks nodrošinātas vismaz trīs spēles. Kalendārs tiek veidots tā, lai spēles notiktu pēc iespējas kompaktāk, neaizņemot visu dienu.

Spēles notiek saskaņā ar FIBA noteikumiem, tās vada licencēti tiesneši. Turnīrs un visi dalībnieki tiek reģistrēti FIBA 3x3 platformā, līdz ar to krājot reitinga punktus gan sev, gan Latvijai.

Sacensības atbalsta: Sportland, Latvijas Basketbola savienība, kā arī VEF LJBLLazdonas piensaimnieksKārums, Latbana group, Smiltenes piens, “Barons/LDZ”, z/s Jāņkalni, Wok to Walk, Bosix, Sporta Bode, Madonas novada dome.”

Seko un uzzini pirmais:

Tev jābūt autorizētam,