Logo

15. jūnijā Grīziņkalnā notiks cīņa par “Adidas Ghetto Kabana” titulu 1x1 basketbolā

15. jūnijā Grīziņkalnā notiks cīņa par “Adidas Ghetto Kabana” titulu 1x1 basketbolā

"Ghetto Basket" šīs vasaras sestā turnīra ietvaros ceturtdien, plkst. 19:30 Rīgā, Grīziņkalna sporta kompleksā sāksies "Adidas Ghetto Kabans 1 vs 1" turnīrs, kurā piedalīsies daudz individuāli meistarīgu basketbolistu, ieskaitot Latvijas Basketbola līgas pirmās un otrās divīzijas klubu pārstāvjus.

“Adidas Ghetto Kabans 1 vs 1” turnīrā piedalīsies 32 spēlētāji, uzvarētāju nosakot pēc izslēgšanas turnīra principa. Trešdien, 15. jūnijā basketbola veikalā “Pro Basketball” notikušajā izlozē kļuva zināms spēlētāju sadalījums pa pāriem 1/16 fināla spēlēm. Katra cīņa ilgs piecas minūtes vai līdz brīdim, kad viens no spēlētājiem gūs 13 punktus. Tiks izmantota klasiskā basketbola punktu skaitīšanas sistēmā, par trāpījumiem spēlētājiem saņemot divus vai trīs punktus. Spēles vadīs tiesneši, kuru pulkā būs arī FIBA kategorijas tiesnesis Oļegs Latiševs

“Ļoti ceru turnīra gaitā laukumā tikties ar savu komandas biedru Niku Saknīti, lai tā pa īstam pārbaudītu savu individuālo meistarību,” uzsver 2016. gada “Ghetto Kabana” titula ieguvējs Nauris Miezis. “Vienmēr bijis interesanti – kā var aizsardzībā cīnīties pret divmetrinieku Saknīti un kā var nosegt viņa leģendāro atmuguriski izpildīto metienu?”

Spēlētājus, kurus piedzīvos zaudējumus ceturtdaļfinālā vai arī nākamajās spēļu kārtās, sagaidīs “Rūdīšanās skolas” pārbaudījums – gremdēšanās vannā ar ledu, asistējot “Ghetto Basket” čempioniem un aukstummīļiem Andrim Epneram un Jānim Ārem.

“Adidas Ghetto Kabana” titula ieguvējs saņems 300 eiro vērto balvu no basketbola veikala “Pro Basketball” un “Tallink Latvija” dāvāto četru biļešu komplektu kruīzam uz Stokholmu.

“Adidas Ghetto Kabans 1 vs 1” 1/16 fināla pāru sadalījums:

Nauris Miezis - Toms Kohanovs;
Niks Saknītis - Gatis Epners;
Kārlis Lasmanis - Raimonds Pabrieža;
Jānis Ābols - Linards Jaunzems;
Edgars Krūmiņš - Niks Salenieks;
Kristaps Jurjāns - Dāvis Čoders;
Ivars Rihards Žvīgurs - Valdis Razumovskis;
Maikls Adžiboije - Kristaps Šteinbergs;
Andris Epners - Reinis Ermansons;
Toms Ķēdis - Mārtiņš Šteinbergs;
Edmunds Elksnis - Niks Višņēvičs;
Roberts Pāže - Uģis Kasparāns;
Artūrs Dušelis - Kārlis Večens;
Jānis Rudzītis - Edgars Lācis;
Artūrs Ausējs - Edgars Leja;
Roberts Žubulis - Artūrs Kramiņš.

Aktuālā informācija par projektu atrodama “Ghetto Games” sociālo mediju kontos, kā arī “Facebook” lapā - https://www.facebook.com/events/310...

“Ghetto Games” ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. “Ghetto Games” pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs “Ghetto TV” sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība un līdzcietība, informē “Ghetto Media house” vadītāja Laura Dabare.

Attēlā: 2016. gada "Ghetto Kabans" Nauris Miezis (vidū) kopā ar "Ghetto Games" organizatoriem Raimondu Elbakjanu un Antonu Semeņaku.

Publicitātes foto

Save

Save

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!