Logo

16. augustā Grīziņkalnā izšķirošās cīņas par vietām “Ghetto Basket” “Quest” finālā

16. augustā Grīziņkalnā izšķirošās cīņas par vietām “Ghetto Basket” “Quest” finālā

“Ghetto Basket” desmitās sezonas turpinājumā ceturtdien, 16. augustā Rīgā, Grīziņkalnā Pro grupas 13 komandas, ieskaitot divas vienības no Lietuvas, dosies cīņā par vietām “Ghetto Basket” “Quest” sērijas finālā. Šīs vasaras viena no galvenajām balvām – dalība FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmā Debrecenā (Ungārija) – tiks izspēlēta 21. augustā, uz to pretendējot komandām no Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

“Ghetto Basket” “Quest” 13 posmos, ieskaitot turnīru Sanktpēterburgā (Krievija), uzvaras izcīnīja desmit komandas, jo Mārupes “LSA” triumfēja četras reizes. No desmit čempioniem gatavību startēt finālturnīrā apliecināja septiņi – “LSA”, “LSA up”, “Ghetto Basket”, “Pilnīga ģitāra” (visas Latvija), “COP Leningrad”, “COP Saint-Petersburg” (abas Krievija) un “Konfeti Grudita” (Lietuva).

Vēl pirms 16. augusta “Quest” pēdējā posma vietas finālturnīrā no kopvērtējuma garantējušas septiņas Latvijas komandas – “Kraslava Basketbola”, “Labvēlīgais Tips”, “Shoot your shot”, “Bauerfeind”, “Ghetto Family”, “Jay” un “Ghetto Basket U18”.

Lai izvairītos no rēķināšanas, visdrošākais ceļš uz finālturnīru ir uzvara šīs ceturtdienas turnīrā. Ja pirmo vietu izcīnīs kāda no automātisko ceļazīmju īpašniecēm – “LSA” vai “LSA up”, tad atlikušās divas finālistes tiks meklētas kopvērtējuma tabulā. Vislabākās izredzes tikt pie ceļazīmes ir 16. augusta turnīra dalībniecei – Lietuvas “IBG.LT”, kurai pietiks ar iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Savukārt pēdējo vietu finālturnīrā saņems kāda no šā turnīra dalībniecēm – “Verners”, “Ozirs.lv” vai Lietuvas “AEKK”.

Attēlā: Mārtiņš Šteinbergs dažādu komandu sastāvos šovasar uzvarēja trijos "Quest" posmos, bet finālturnīrā kopā ar Robertu Pāži un Kristapu Jurjānu pārstāvēs "Pilnīgu ģitāru".

Dokumenti:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!