Logo

21. maijā Mākslas dienās Rīgā notiks 3x3 basketbola turnīrs

21. maijā Mākslas dienās Rīgā notiks 3x3 basketbola turnīrs

Mākslas dienu 3x3 basketbola zibensturnīrā aicināti piedalīties visi Latvijas mākslinieki - gleznotāji, metālkalēji, dizaineri, mūziķi, dzejnieki un arhitekti. Īpašs uzaicinājums izteikts arī Saeimas deputātiem. Jau zināms, ka turnīra dalībnieku pulkā būs arī sporta žurnālistu izlase.

Sacensību organizatori informē, ka spēlētāji ar savu dalību turnīrā mēģinās iedvesmot Latvijas basketbola izlasi ceļā uz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Tādēļ spēles notiks ar devīzi "Iemetiens vai otas triepiens, ka tik smaids un Rio trieciens!".

Pieteikumi dalībai turnīrā līdz 15. maijam tiek gaidīti uz e-pastu mdbasketbols@inbox.lv. Turnīra organizators Mārtiņš Vilks uzsver, ka sacensību dalībniekiem būs pieejamas ģērbtuves un dušas, kā arī aicina neskaidrību gadījumā zvanīt uz tālruni 29565464.

Vienlaikus no plkst.12.00 pie Raiņa pieminekļa notiks otrais Vislatvijas plenērs un gleznu izstāde „Latvija glezno”. Izstādē piedalīsies visu paaudžu gleznotāji un arī tīrradņi, kuru māksla būs daudziem pārsteigums. Pasākumā varēs piedalīties ikviens

interesents, ņemot līdzi savus glezniecības piederumus. Būs arī iespēja izmantot uz vietas esošos materiālus. Ir uzaicināti erudīti profesori mākslas jomā, kuri sniegs vērtīgus padomus, saglabājot katra indivīda personības neatkārtojamību un talantu.

Pasākumu organizē biedrība „Mākslas dienu basketbols”, atbalsta Rīgas Dome, LBMFA Jauno talantu atbalsta fonds. Plenērs „Latvija glezno” un 35. Mākslas dienu basketbola zibensturnīrs notiks jebkuros laika apstākļos. Pasākuma gaitā tiks prezentēta A.Auziņa un J.Anmaņa dzejas grāmata „Mīlas elpa”.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!