Logo

29. jūnijā “Ghetto Basket” Firmu un amatieru grupas pirmais turnīrs

29. jūnijā “Ghetto Basket” Firmu un amatieru grupas pirmais turnīrs

Latvijas lielākais 3x3 basketbola turnīru seriāls “Ghetto Basket” no ceturtdienas, 29. jūnija tiks papildināts ar grupu, kurā varēs sacensties basketbola entuziasti un kolēģu veidotas komandas. Rīgā, Grīziņkalnā turpmāk katru ceturtdienu tiks noteikti Firmu un amatieru grupas čempioni.

Firmu un amatieru grupā (FA grupā) noteikti stingri ierobežojumi. Šajā turnīrā varēs startēt basketbolisti, kuri dzimuši 1996. gadā vai agrāk un aizvadītajā 2016./2017. gadā nav pārstāvējuši Latvijas Basketbola līgas pirmo trīs divīziju klubus. Atļauts arī komandās iesaistīt dāmas! Īsts basketbola mīļu turnīrs!

FA grupas komandu reģistrācija jau pašlaik ir atvērta Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola sacensību platformā “play.fiba3x3.com”. Līdz ar to potenciālajiem dalībniekiem šajā mājas lapā nepieciešams izveidot savus spēlētāju profilu, šādi krājot FIBA 3x3 Pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai kopumā ceļā uz 2020. gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Komandu attiecīgajam turnīram FIBA sistēmā nepieciešams reģistrēt līdz ceturtdienas plkst. 15:00, kā arī no plkst. 16:00 līdz plkst. 18:00 Grīziņkalnā apliecināt savu ierašanos uz turnīru, samaksājot dalības maksu desmit eiro apmērā. Ja vienība nebūs reģistrēta FIBA sistēmā, tad dalība izmaksās 12 eiro. FA grupas dalībnieki varēs izmantot 2017. gada “Ghetto Games” licences, bet jaunajiem dalībniekiem tās izmaksās trīs eiro uz šo sezonu. Licences noformēšanas brīdī nepieciešams uzrādīt pasi, personas apliecību vai vadītāja tiesības!

FA grupas izspēles sistēma tiks izveidota atbilstoši pieteiktajam komandu skaitam, taču spēļu skaits nebūs mazāks par trijām. Organizatori gan negarantē sāncenšu ierašanos uz mačiem. Spēles notiks pēc “Ghetto Basket” klasiskajiem noteikumiem – līdz 11 punktiem vai līdz divu punktu pārsvaram.

Aktuālā informācija “Ghetto Basket” sociālo tīklu kontos!

Reģistrācija 29. jūnija turnīram - https://play.fiba3x3.com/events/b1fcee4c-028d-4b96-a2d4-44847094fbd2/register

Attēlā: "Ghetto Basket" spēle

Foto: "Ghetto Games"

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!