Logo

29. maijā startēs Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts 3x3 basketbolā

29. maijā startēs Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts 3x3 basketbolā

Jelgavas pilsētas atklātā čempionāta spēles notiks vismaz četrās grupās - Vīrieši (2000. g. dz. un vecāki), Sievietes (2000. g. dz. un vecākas), U15 zēni (2001. g. dz. un jaunāki), U15 meitenes (2001. g. dz. un jaunākas). Pirmajā posmā notiks arī Senioru grupas spēles, kurās ļauts piedalīties 1981. g. dz. un vecākiem spēlētājiem.

Turnīra spēles notiks pēc Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) noteikumiem. Jelgavas atklātā čempionāta posmi reģistrēti FIBA sacensību sistēmā "3x3planet.com", dodot iespēju spēlētājiem tikt pie pasaules ranga punktiem, kā arī sekmēt Latvijas valsts ranga pieaugumu. Lai saņemtu ranga punktus, spēlētājiem nepieciešams izveidot savu profilu "3x3planet.com".

Komandu reģistrācija iespējama "3x3planet.com" vietnē Jelgavas pilsētas atklātā čempionāta sadaļā (http://www.3x3planet.com/en/event/details/TMZ16FPFWOOQPLAT) līdz pat dienai pirms konkrētā posma norises datumam. Vienības iespējams reģistrēt arī turnīra dienā stundu pirms spēļu sākuma. Dalība turnīros ir bez maksas.

Jelgavas pilsētas atklāto čempionātu rīko Jelgavas Sporta servisa centrs, atbalsta Jelgavas Dome.

Izmantotie resursi:
JELGAVAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTS IELU BASKETBOLĀ

Renārs Buivids

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!