Logo

3x3 basketbols: “Rīga” uzvar turnīrā “Nanjing Challenger”

3x3 basketbols: “Rīga” uzvar turnīrā “Nanjing Challenger”

3x3 basketbola komanda “Rīga Ghetto Basket”, ko veido Latvijas izlases spēlētāji Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Mārtiņš Šteinbergs uzvarējuši turnīrā “Nanjing Challenger”.

Grupas turnīrā “Rīga” pirmajā spēlē ar 22:10 pārspēja Maskavas komandu, bet otrajā ar22:16 - Čehijas “Humpolec”. C grupā izcīnīta pirmā vieta.

Ceturtdaļfinālā rīdzinieki ar 22:12 pieveica Ķīnas komandu "Changzhou Kaidagroup".

Pusfinālā "Rīga" ar 21:17 pārspēja Splitas (Horvātija) basketbolistus, kas ceturtdaļfinālā ar 19:15 pieveica Piraņas (Slovēnija; 4. vieta FIBA rangā) komandu. Otrajā pusfinālā Maskavas basketbolisti ar 21:18 pieveica Ulanbatoras vienības.

Finālspēle "Rīga" - Maskava 21:12.

Turnīra balvu fonds ir 20 000 dolāru. Divas komandas iegūs ceļazīmes uz Pasaules tūres turnīru “Chengdu Masters” (29.-30. septembris), bet rīdziniekiem iespēja spēlēt šajā Pasaules tūres turnīrā jau ir garantēta.

Kamēr Edgars Krūmiņš ārstē pērn gūto savainojumu (atgriešanās ierindā paredzēta maija vidū), viņa vietā komandas četriniekā iesaistīts Mārtiņš Šteinbergs, kurš Gada 3x3 basketbolista titulu ieguva 2016. gadā.

Turnīrā piedalās 12 komandas, tai skaitā FIBA rangu tabulas līderi “Novi Sad” (Serbija), kā arī ranga pirmā desmitnieka vienības “Piran” (Slovēnija; 4.) un “Rīga” (6.).

Sezonas pirmajā “Challenger” turnīrā Dienvidkorejā “Rīga” izcīnīja 3. vietu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!