Logo

3x3 EČ kvalifikācija: arī Latvijas vīriešu izlase spēlēs finālturnīrā

3x3 EČ kvalifikācija: arī Latvijas vīriešu izlase spēlēs finālturnīrā

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Rīgā, Grīziņkalnā, sestdien notikušajās grupas turnīra spēlēs Latvijas vīriešu un sieviešu izlases izcīnīja četras uzvaras. Vīri svētdien izcīnīja vēl vienu panākumu, nodrošinot ceļazīmi uz finālturnīru. Sieviešu komandai tiesības augusta beigās Debrecenā (Ungārija) cīnīties par medaļām jau bija nodrošinātas.

Vīriešu turnīrā Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Kārli Lasmani un Agnis Čavars pirmajā spēlē ar 21:17 pieveica Melnkalnes izlasi, bet otrajā ar 21:7 pieveica Gruzijas komandu, izcīnot pirmo vietu grupā. Svētdien trīs grupu uzvarētāji apļa turnīrā cīnījās par divām ceļazīmēm uz finālturnīru. Latvijas komanda pirmajā mačā ar 22:11 pieveica Itāliju, kas, savukārt, ar 14:21 zaudēja Polijai. Līdz ar to ceļazīmes uz finālu nodrošināja nesenās Pasaules kausa izcīņas 2. un 3. vietas ieguvējas Latvijas un Polijas komandas. Savstarpējā spēlē lavieši bija pārāki ar 21:13. 

Sieviešu turnīrā Baiba Eglīte, Ieva Kūlīte, Kristīna Petermane un Liene Stalidzāne ar 21:8 pieveica Maltas komandu un ar 19:12 – Polijas izlasi. Svētdien no šīs grupas par ceļazīmi uz Debrecenu cīnīsies Polijas vienība, jo latvietēm tiesības spēlēt finālturnīrā jau garantētas, saskaņā ar reitingu. Divas ceļazīmes izcīnīja Itālijas un Polijas komandas, trešajā vietā atstājot Šveici.

Eiropas čempionāta finālturnīra dalībnieki
Vīrieši: Serbija (2018. gada čempioni), Ungārija (rīkotāji) Ukraina, Krievija, Nīderlande, Francija, Latvija, Polija, Vācija, Spānija, Lietuva, Austrija
Sievietes: Francija (2018. gada čempiones), Ungārija (rīkotāji), Ukraina, Krievija, Nīderlande, Latvija, Itālija, Polija, Rumānija, Spānija, Baltkrievija, Dānija

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!