Logo

3x3 EK kvalifikācija: Latvijas vīriešu izlase spēlēs finālturnīrā!

3x3 EK kvalifikācija: Latvijas vīriešu izlase spēlēs finālturnīrā!

29. un 30. jūnijā Latvijas vīriešu izlase 3x3 basketbolā – Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Agnis Čavars – Francijas pilsētā Puatjē startē Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā. Četras komandas no 12 iegūs ceļazīmes uz finālturnīru, kas 14.-16. septembrī notiks Bukarestē.

Piektdien, 29. jūnijā, B grupas turnīrā ar 2. numuru izlikto latvieši pirmajā spēlē ar 20:19 pieveica Melnkalnes vienību (10.), bet otrajā ar 17:12 pieveica Turcijas basketbolistus (7.), izcīnot pirmo vietu grupā.

Izšķirošajā spēlē par ceļazīmi uz finālturnīru Latvijas izlase pārspēja Izraēlas komandu – 21:17. Latvieši divreiz panāca 3 punktu pārsvaru (6:3 un 15:12), taču pretinieki abas reizes atspēlējās, panākot 6:7 un 15:15. Galotnē iniciatīvu veiksmīgi uzņēmās Nauris Miezis (4 punkti), panākot izšķirošo pārsvaru. Ar četriem tālmetieniem 8 punktus Latvijai deva Edgars Krūmiņš, 6 – Agnis Čavars, 3 – Kārlis Lasmanis.

Vēl cīņā par ceļazīmēm uz finālturnīru Krievija – Slovākija 18:14, Beļģija – Igaunija 18:17, Francija - Melnkalne 19:12

Iepriekš kvalifikācijas turnīrā Andorā ceļazīmes uz finālu nopelnīja Slovēnija, Ungārija un Šveice.

Kvalifikācijas turnīrā Bukarestē ceļazīmes uz finālu nopelnīja Serbija, Polija, Spānija un Bosnija..

Pirms nedēļas Horvātijā Latvijas basketbolisti otro reizi sezonā uzvarēja Challenger sērijas turnīrā, iegūstot vērtīgus punktus sezonas kopvērtējumam un ceļazīmi uz prestižo Lozannas Masters turnīru.

Pirms gada Latvijas  izlase izcīnīja Eiropas kausu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!