Logo

3x3: “Ghetto Family” debitē ar uzvaru Čehijā

3x3: “Ghetto Family” debitē ar uzvaru Čehijā

Latvijas izlases B sastāvs Mārtiņš Šteinbergs, Armands Ginters, Roberts Pāže un Armands Seņkāns starptautiskajā lielo 3x3 turnīru apritē oficiāli debitējuši ar uzvaru Centrāleiropas tūres pirmajā posmā “Launy Indoor” (Čehijā). Ar nosaukumu “Ghetto Family” startējusī komanda izcīnīja tiesības 20. un 21. jūlija vidū startēt tūres finālturnīrā Pardubicē, kur būs iespēja tikt pie ceļazīmes uz Pasaules tūres posmu Prāgā (3.-4. augusts).

Latvijas komanda (Armands Ginters, Roberts Pāže, kā arī Linards Jaunzems un Nils Ozoliņš) 2018. gadā izcīnīja 2. vietu U23 Pasaules kausa izcīņā, nodrošinot vairākiem jaunajiem basketbolistiem vietu Latvijas Olimpiskās vienības B sastāvā. Nopelnītais LOV atbalsts dod iespēju gan kvalitatīvi trenēties, gan piedalīties starptautiskajās sacensībās, nodrošinot “aizmuguri” Latvijas izlases pamatsastāvam (“Riga Ghetto Basket”), kas pirmsolimpisko sezonu sācis ar uzvarām Challenger turnīrā Ķīnā un Pasaules tūres turnīrā Dohā (pirmo reizi vēsturē).

“Ghetto Family” starptautiskajā apritē debitēja ar sešām uzvarām. Grupas turnīrā pieveiktas Čehijas komandas “Profi Amateri” (22:17) un “Bricks” (19:15), kā arī Vācijas komanda “Team Sud” (21:19). Ceturtdaļfinālā 21:5 pār Čehijas “Sokolici”, pusfinālā 21:17 pār Polijas “Coco Jambo”, finālā 21:18 pār turnīrā ar 1. numuru izliktajiem “Humpolec Bernard”, kas Čehiju tradicionāli pārstāv Pasaules tūres posmos.

Paredzams, ka jūnija vidū Mārtiņš Šteinbergs, Armands Ginters, Roberts Pāže un Armands Seņkāns pārstāvēs Latviju Eiropas spēlēs Minskā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!