Logo

3x3 karstā nedēļa Debrecenā: "Riga Ghetto" otrā vieta Masters turnīrā

3x3 karstā nedēļa Debrecenā:

27. un 28. augustā Ungārijas pilsētā Debrecenā notika 3x3 Pasaules tūres 7. posma turnīrs, kurā piedaljās arī  Latvijas labākā komanda “Riga Ghetto Basket” – Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis. Rīdzinieki ieņēma 2. vietu un saglabāja otro pozīciju Pasaules tūres kopvērtējumā, atpaliekot tikai no Serbijas komandas “Liman”.

B grupas turnīrā “Riga Ghetto Basket” (izlikti ar 2. numuru) pirmajā spēlē ar 17:15 pārspēja Serbijas komandu “Vrbas” (7.), bet otrajā ar 21:17 – mājinieku “Debrecen” (15.), nodrošinot pirmo vietu grupā un tiesības trešdien plkst.19:15 spēlēt ceturtdaļfinālā ar Francijas komandu "Nantes"..  

Ceturtdaļfināla mačā ar Francijas komandu “Nantes” latvieši vairākkārt ieguva vērā ņemamu pārsvaru (5:0, 13:9, 20:14, tomēr sīkstie pretinieki allaž samazināja rezultāta starpību, pēdējo minūti padarot nervozu (20:19). Izšķirošo punktu ar soda metienu guva Kārlis Lasmanis – 21:19 un plkst.21:05 pusfinālā jāspēlē ar mača “Jeddah” (Saūyda Arābija), kas ar 21:16 pieveica “Gagarin” (Krievija).

Pusfināla mačā ar Saūda Arābijas komandu “Jeddah” latvieši labi sāka (5:1), uz brīdi atdeva vadību (5:6, bet spēles vidū ar trāpīgiem tālmetieniem panāca izšķirošo pārsvaru, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 21:12. Plkst.22 finālā jāspēlē ar Pasaules tūres līderiem “Liman” (Serbija), kas šajā turnīrā ceturtdaļfinālā pārspēja “Novi Sad” (20:17), bet pusfinālā pieveica “NY Harlem” (21:16).

Finālā precīziem tālmetieniem un asām divcīņām bagātā spēlē rīdzinieki pirmie guva punktu, taču nepilnās divās minūtēs nonāca zaudētājos ar 1:6. Vēl pēc divām minūtēm – 7:13. Turpinājumā vairākkārt izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (13:14, 14:15, 16:17, 18:19), tomēr pēdējo vārdu spēlē teica “Liman” – 18:21. “Riga Ghetto Basket” otrā vieta Debrecenas Masters turnīrā un arī Pasaules tūres kopvērtējumā.

Kārlis Lasmanis kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju – 5 mačos 48 punkti (vidēji spēlē 9,8).

WT kalendārā 2019. gadā ir 12 posmi (ieskaitot finālsacensības). No sešiem līdz šim notikušajiem posmiem “Riga Ghetto” komanda piedalījusies četros. Izcīnīta 1. vieta “World Tour Masters” turnīros Dohā un Prāgā, 2. vieta Čengdu, kā arī 6. vietu Mehiko.

Nedēļas beigās turpat Debrecenā notiks Eiropas čempionāts, kurā Latvija būs pārstāvēta gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

Vīriešu turnīrā Latvijas komanda sestdien grupas turnīrā cīnīsies ar Austrijas un Lietuvas basketbolistiem. Sieviešu turnīrā Latvijas vienība (Baiba Eglīte, Ieva Kūlīte, Kristīna Petermane un Liene Stalidzāne) grupā sacentīsies ar Baltkrievijas un Rumānijas izlasēm. Pa divām labākajām komandām iekļūs ceturtdaļfinālā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!