Logo

3x3: Latvijas komandas cīnīsies par vietu Eiropas līgā

3x3: Latvijas komandas cīnīsies par vietu Eiropas līgā

Svētdien, 15. decembrī, Baltkrievijas pilsētā Grodņā divas Latvijas komandas piedalīsies 3x3 turnīrā “United League Europe 3x3 – “Grodno Tour”, kurā tiks izcīnītas ceļazīmes uz “United League Europe” otrās sezonas turnīriem.

Grodņā Latviju pārstāvēs “Ventspils Ghetto” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs), kā arī “Latvijas Strītbola asociācija” (Aivis Lēmanis, Lauris Bērziņš, Valdis Seņkāns un Nauris Metnieks).

Turnīrā piedalīsies arī piecas Krievijas, četras Baltkrievijas un viena Ukrainas komanda. Divas komandas kvalificēsies “United League Europe” grupai “3x3 Gods”, kuras dalībnieki piecos posmos cīnīsies par ceļazīmi uz Pasaules tūres turnīru Dohā. Savukārt viena komanda iegūs tiesības spēlēt “United League Europe” grupā “3x3 Future”, kuras dalībnieki cīnīsies par ceļazīmi uz Challenger turnīru.

“United League Europe” ir piecu posmu seriāls, kas 2020. gada pirmajos mēnešos risināsies Sanktpēterburgā, tirdzniecības centrā “Raduga”. Pērn šajās sacensībās “Riga Ghetto Basket” komanda izcīnīja ceļazīmi uz Dohu, kur pirmo reizi uzvarēja Pasaules tūres posmā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!