Logo

3x3: meitenēm U18 Eiropas čempionātā zaudējums ceturtdaļfinālā

3x3: meitenēm U18 Eiropas čempionātā zaudējums ceturtdaļfinālā

Latvijas meiteņu izlase Eiropas U18 čempionātu 3x3 basketbolā Ungārijas pilsētā Debrecenā sāka ar divām uzvarām un 1. vietu C grupā.

Latviju Debrecenā pārstāv Ligita Golovko, Laura Okuņeva, Anete Blūma un Felicita Liepiņa-Liepa, kas pirms diviem mēnešiem veiksmīgi spēlēja kvalifikācijas turnīrā. C grupas turnīra pirmajā mačā latvietes ar 15:7 pieveica Izraēlas komandu, bet cīņā par pirmo vietu grupā ar 12:11 pārspēja Francijas basketbolistes (Francija – Izraēla 15:7).

Ceturtdaļfinālā Latvijas komanda ar 7:15 zaudēja Spānijas izlasei, kas iepriekš A grupā ar 19:10 pieveica Itāliju, bet ar 12:13 zaudēja Ukrainai, ierindojoties 2. vietā (Itālija – Ukraina 14:17). Latvijas komandai noslēguma tabulā 6. vieta.

Citos ceturtdaļfinālos: Ukraina - Francija 16:18, Krievija - Čehija 14:8, Beļģija - Ungārija 10:5. Pusfinālā: Francija - Krievija 20:15, Beļģija - Spānija 19:15. Par 3. vietu Krievija - Spānija 15:14, finālā Beļģija - Francija 12:4.

Latvijas komandas treneris/pārstāvis Kristaps Saulītis:

“Palikusi nepadarīta darba sajūta, ko spēlē ar Spāniju noteikti neizmantojām visas iespējas. Zinājām, ka tālmetieni nav pretinieču stiprākais ierocis, tomēr aizsardzībā vairākkārt iekritām uz māņu kustībām, un ļāvām aiziet garām. Uzbrukumā pietrūka agresivitātes pick n’roll sadarbībās. Brīžos, kad lūzums bija iespējams uz vienu vai otru pusi spānietes savas iespējas izmantoja labāk. Varbūt meitenes bija par daudz sadomājušās par spēli, pārāk gribēja nospēlēt veiksmīgi un tas neļāva parādīt visu, ko protam. Uz tablo zaudējums izskatās pārliecinošāks, nekā bija laukumā. Ja būtu iespēja spēlēt vairākus mačus, vismaz kādā noteikti spānietes uzvarētu. Meiteņu basketbolā iespējami dažādi pavērsieni – to pierādīja arī Francijas komandas iekļūšana finālā. Mēs taču Franciju uzvarējām gan kvalifikācijas turnīrā, gan te grupā un nekas neliecināja, ka viņas varētu pusfinālā pārspēt Krieviju…”

Latvijas U18 puišu izlase nepārvarēja kvalifikācijas barjeru.

Puišu turnīra finālā Ungārija - Serbija 20:18, par 3. vietu Spānija - Rumānija 21:12.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!