Logo

3x3: nedēļas nogalē divas komandas Prāgas “Masters” un U18 Eiropas kvalifikācija

3x3: nedēļas nogalē divas komandas Prāgas “Masters” un U18 Eiropas kvalifikācija

3. un 4. augustā Pasaules tūres turnīrā Prāgā pirmo reizi startēs divas Latvijas komandas – “Riga Ghetto” un “Ventspils Ghetto”. Savukārt Ungārijas pilsētā Šolnokā Latvijas U18 meiteņu un puišu izlases cīnīsies U18 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Prāgas “Masters” turnīrā ar 3. numuru izliktā Rīgas komanda (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis) C grupas turnīrā sestdien plkst.18:15 spēlēs ar “Princeston” (ASV), bet plkst.20:10 – ar “Vitez” (Čehija).

“Ventspils Ghetto Basket” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs; 9.) A grupas turnīru sāks plkst.19:10 ar spēli pret galvenajiem favorītiem “Novi Sad”, bet otrajā mačā plkst.21 tiksies ar “Humpolec” (Čehija).

Katras grupas divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

WT kalendārs 2019. gadā paplašināts līdz 12 turnīriem (ieskaitot finālsacensības). “Riga Ghetto” komanda sezonu sāka ar uzvaru “World Tour Masters” turnīrā Dohā un 2. vietu otrajā posmā Čengdu, kā arī 6. vietu Mehiko. Kopvērtējumā pagaidām 3. vieta.

Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Šolnokā zeļazīmes uz finālturnīru gan puišu, gan meiteņu iegūs divas labākās komandas.

Puišu turnīrā Latvijas komandas pretinieki A grupā būs Ungārijas (sestdien plkst.21:50), Šveices (sestdien plkst.23), Beļģijas (svētdien plkst.20:10) un Melnkalnes (svētdien plkst.21:00) basketbolisti. B grupā spēlēs Grieķija, Lietuva, Slovēnija, Turcija.

Latviju pārstāvēs Kārlis Daga–Krūmiņš, Mārtiņš Krūmiņš, Kārlis Kaugars un Rihards Aleksandrovs.

Divas labākās komandas iekļūs pusfinālā, bet, ja pirmajā divniekā būs Ungārijas juniori, pusfinālā viņu vietā spēlēs 3. vietas ieguvēji (ungāriem kā finālturnīra rīkotājiem jau garantēta vieta). Pusfināla spēļu uzvarētāji iegūs ceļazīmes uz finālturnīru.

Meiteņu turnīrā izspēles sistēma tāda pati. B grupas turnīrā Latvijas vienība spēlēs ar Grieķiju (sestdien plkst.20:10) un Šveici (sestdien plkst.23:40). A grupā spēlēs Ungārija, Turcija un Lietuva.

Latviju pārstāvēs Juta Harčenko, Agnese Radziņa, Katrīna Elīza Trankale un Laura Zambrāne.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!