Logo

3x3 Pasaules tūre: “Rīga” Eiropas GP izstājas ceturtdaļfinālā un kopvērtējumā ieņem 2. vietu

3x3 Pasaules tūre: “Rīga” Eiropas GP izstājas ceturtdaļfinālā un kopvērtējumā ieņem 2. vietu

Latvijas labākā 3x3 basketbola komanda “Rīga” (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis) piektdien, 4. septembrī, Ungārijas pilsētā Debrecenā startēja Pasaules tūres trešā posma turnīrā – Eiropas GP izcīņā.

Arī trešajā posmā “Rīga” izlikta ar 3. numuru (pirmie divi – Serbijas komandām “Liman” un “Novi Sad”). C grupas turnīrā rīdzinieki pirmajā spēlē ar 21:12 pārspēja mājinieku komandu “Debrecen”, bet otrajā spēlē ar 21:19 pieveica Slovēnijas vienību “Piran”, nodrošinot 1. vietu grupā un tiesības sestdien spēlēt ceturtdaļfinālā. 

Svētdien ceturtdaļfinālā rīdzinieki ar 15:21 zaudēja pasaules rangu tabulas līderei Serbijas komandai “Liman”, ko trešdien bija izdevies uzvarēt otrā turnīra ceturtdaļfinālā.

Vēl Eiropas GP ceturtdaļfinālā “Lausanne” – “Piran” 21:20 (pag.), “Šakiai” – “Jeddah” 21:17, “Novi Sad” – NY Harlem” 20:21.

Pusfinālā “Lausanne” – “Šakiai” 20:21, “NY Harlem” – “Liman” 17:20. Finālā “Liman” – “Šakiai” 21:15.

Trīs posmu kopvērtējumā 1. vietā izvirzījās “Liman” (240 punkti), kam seko “Rīga” (220) un “Novi Sad” (170).

Astoņu dienu laikā Debrecenā tika izspēlēti trīs Pasaules tūres posmi. Pirmajā “Rīga” pusfinālā zaudēja Lietuvas komandai “Utena” un ierindojās 3. vietā. Otrajā posmā rīdzinieki izcīnīja pirmo vietu.

Pasaules tūres kopvērtējumā “Rīga” kļuvusi par līderi (170 punktu). Seko “Liman” (140) un “Novi Sad” (130).

FIBA kalendārā līdz gada beigām paredzēti vēl vairāki Pasaules tūres posmi Japānā, Ķīnā un Tuvajos Austrumos, taču par to norisi skaidrība būs vēlāk. Iepriekš rūpēs par spēlētāju drošību FIBA jau atcēlusi U18 un U23 Pasaules kausa izcīņas, Eiropas čempionātu un vairākus Pasaules tūres posmus, kā arī iesaldējusi starptautiskos reitingus.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!