Logo

3x3: “Riga Ghetto” apstājas Nandzjinas Masters pusfinālā

3x3: “Riga Ghetto” apstājas Nandzjinas Masters pusfinālā

12. un 13. oktobrī Ķīnas pilsētā Nandzjinā notiek 3x3 Pasaules tūres turnīrs. Ar 3. numuru izlikta komanda “Riga Ghetto”, kas pagaidām ieņem 3. vietu sezonas Pasaules rangu tabulā un jau nodrošinājusi tiesības piedalīties 2. un 3. novembrī Japānā piedalīties finālturnīrā.

Uz Nandzjinu Rīgas komandas sastāvā devušies Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Nauris Miezis un Artūrs Strēlnieks. Vienam no komandas līderiem Kārlim Lasmanim nesen veikta potītes operācija, un pēc rehabilitācijas Lasmanis turpinās mērķtiecīgi gatavoties olimpiskajam kvalifikācijas turnīram.

Grupas turnīrā sestdien rīdzinieki ar 15:20 zaudēja Lietuvas komandai “Sakiai” un ar 21:19 pārspēja “New York City”. C grupas pēdējā spēlē lietuvieši ar 21:15 pieveica ASV komandu.

Ceturtdaļfinālā ar Pasaules tūres otro labāko komandu “Novi Sad” rīdzinieki jau pašā sākumā izvirzījās vadībā un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 21:15.

Pusfinālā rīdzinieki ar 17:21 zaudēja Edmontonas komandai. 

Nākamās nedēļas nogalē “Rīga” startēs Pasaules tūres pēdējā posmā “Jeddah Masters” Saūda Arābijā, bet tad divas nedēļas gatavosies finālturnīram Japānas pilsētā Utsunomijā.

“Riga Ghetto” komanda šosezon Izcīnījusi 1. vietu “World Tour Masters” turnīros Dohā un Prāgā, kā arī 2. vieta Čengdu un Debrecenā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!