Logo

3x3: “Riga Ghetto” izcīna 2. vietu Sanktpēterburgā

3x3: “Riga Ghetto” izcīna 2. vietu Sanktpēterburgā

Latvijas labākie 3x3 basketbolisti 8. un 9. februārī nedēļas nogalē piedalījās  “United League Europe” otrajā posmā Sanktpēterburgā. “Riga Ghetto” (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis) izcīnīja 2. vietu, bet “Ventspils Ghetto” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Mārtiņš Rozenbergs un Mārtiņš Šteinbergs) neiekļuva izslēgšanas turnīrā.

Rīdzinieki grupas turnīrā ar 22:11 pārspēja Polijas komandu “Energa 3x3 Gdansk”, bet ar 18:21 zaudēja Krievijas komandai “Rosenergoatom”, pēc papildus rādītājiem grupas turnīrā ieņemot 1. vietā. Ceturtdaļfinālā uzvara pār Krievijas komandu “Red Faces” (22:9), pusfinālā – 20:18 pār Nīderlandes vienību “Team NL”, bet finālā ar 18:21 “Rosenergoatom”.

“Ventspils Ghetto” grupas turnīra pirmajā spēlē ar 13:12 pieveica Krievijas komandu “Inanomo”, bet ar 14:15 zaudēja “Team NL” un pēc papildrādītājiem grupā palika 3. vietā.

 “United League Europe” ir piecu posmu seriāls, kas risinās Sanktpēterburgā, tirdzniecības centrā “Raduga”. Pirmajā posmā “Ventspils Ghetto” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs) izcīnīja 3. vietu, bet “Riga Ghetto” (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis) izstājās ceturtdaļfinālā.

Pērn šajās sacensībās “Riga Ghetto Basket” komanda izcīnīja ceļazīmi uz Dohu, kur pirmo reizi uzvarēja Pasaules tūres posmā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!