Logo

3x3: “Ventspils Ghetto” izcīna 2. vietu Grodņā

3x3: “Ventspils Ghetto” izcīna 2. vietu Grodņā

Svētdien, 15. decembrī, Baltkrievijas pilsētā Grodņā “Ventspils Ghetto” (Armands Ginters, Roberts Pāže, Armands Seņkāns un Mārtiņš Šteinbergs) izcīnīja otro vietu, izcīnot tiesības spēlēt “United League Europe” grupā “3x3 Gods”, kuras dalībnieki piecos posmos cīnīsies par ceļazīmi uz Pasaules tūres turnīru Dohā.  

Turnīrā piedalījās piecas Krievijas, četras Baltkrievijas, divas Latvijas un viena Ukrainas komanda.

Grupas turnīrā “Ventspils Ghetto” ar 19:15 pieveica Latvijas Strītbola asociācijas vienību (LSA; Aivis Lēmanis, Lauris Bērziņš, Valdis Seņkāns un Nauris Metnieks) un ar 21:11 – Krievijas komandu “Novomoskovsk”. Cīņā par otro vietu grupā LSA ar 16:18 zaudēja krieviem.

Ventspilnieki ceturtdaļfinālā ar 21:15 pieveica “Ostrovec Rosatom” (Baltkrievija), pusfinālā ar 18:17 – “Red Faces” (Krievija), bet finālā ar 15:21 zaudēja “Inanomo” (Krievija).

 “United League Europe” ir piecu posmu seriāls, kas 2020. gada pirmajos mēnešos risināsies Sanktpēterburgā, tirdzniecības centrā “Raduga”. Pirmais posms notiks 24. un 25. janvārī. Pērn šajās sacensībās “Riga Ghetto Basket” komanda izcīnīja ceļazīmi uz Dohu, kur pirmo reizi uzvarēja Pasaules tūres posmā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!