Logo

3x3: "Ventspils Ghetto" zaudējums Maskavas Challenger pusfinālā

3x3:

7. un 8. jūnijā Maskavā notiek “Tinkoff Moscow Challenger” turnīrs, kurā bez balvu fonda un reitinga punktiem tiks izcīnīta arī ceļazīme uz Pasaules tūres posmu – “Masters” turnīru Prāgā (3. un4. augustā). 

Valsts izlases otrais sastāvs – Armands Ginters, Roberts Pāže, Mārtiņš Šteinbergs un Armands Seņkāns – zem “Ventspils Ghetto” karoga cīņu sāka kvalifikācijas kārtā. Pirmajā spēlē uzvara pār Minskas komandu (Baltkrievija) - 20:17, cīņā par pirmo vietu grupā uzvara pār “Sosnovy Bor” (Krievija) - 21:13. Pamatturnīra ievadā "Ventspils Ghetto" turpināja uzvaru sēriju, ar 21:18 pārspējot "Princetone" (4., ASV) un dramatiskā cīņā ar 21:19 - "Kranj" (5., Slovēnija). Pirmā vieta grupā un sestdien jāspēlē ceturtdaļfinālā.

Latvijas labākie basketbolisti – Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars (“Riga Ghetto Basket” – pamatturnīrā izlikta ar 2. numuru (1. numurs Serbijas vienībai “Novi Sad”). Grupas turnīra pirmajā spēlē latvieši ar 18:7 pārspēja Antverpenes vienību (14., Beļģija) un ar 21:17 - Pasigas komandu (8., Filipīnas).

Ceturtdaļfinālā “Ventspils Ghetto” ar 13:12 pārspēja Antverpenes komandu, bet “Riga Ghetto” ar 20:21 zaudēja “Priceton”, kaut spēles vidū bija panākts 17:10 pārsvars.

Pusfinālā “Ventspils Ghetto” pret galvenajiem favorītiem “Novi Sad” sākumā vairākkārt izvirzījās vadībā, tomēr spēles gaitā izpaudās pieredzējušo pretinieku pārsvars – 16:22. Ventspilniekiem 4. vieta noslēguma tabulā.

“Riga Ghetto” komanda sezonu sākusi ar uzvaru “World Tour Masters” turnīrā Dohā un 2. vietu otrajā posmā Čengdu, kā arī diviem startiem Challenger turnīros Ķīnā (1. un 3. vieta).

WT kalendārs 2019. gadā paplašināts līdz 12 turnīriem (ieskaitot finālsacensības).“Riga Ghetto Basket” pagaidām nodrošināta līdzdalība WT turnīros arī Mehiko (6.-7. jūlijā), Debrecenā (27.-28. augustā) un Nankinā (12.-13. oktobrī). Par iespēju startēt citos posmos vēl jācīnās Challenger sērijas turnīros.

Latvijas izlases B sastāvs Mārtiņš Šteinbergs, Armands Ginters, Roberts Pāže un Armands Seņkāns starptautiskajā lielo 3x3 turnīru apritē oficiāli debitēja ar uzvaru Centrāleiropas tūres pirmajā posmā “Launy Indoor” (Čehijā).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!