Logo

4. jūnijā Ventspilī notiks Silarāja kausa izcīņa 3x3 basketbolā

4. jūnijā Ventspilī notiks Silarāja kausa izcīņa 3x3 basketbolā

Turnīra nosaukums tapis par godu ilggadējam Ventspils tehnikuma sporta skolotājam Raitim Silarājam, kurš trenera karjeras laikā bijis arī Ventspils sporta skolas “Spars” treneris, vadījis Latvijas kadetu izlasi, kā arī bijis basketbola kluba “Ventspils” pirmais treneris, uzsver sacensību galvenais organizators Dāvis Čoders.

Silarāja kausa izcīņas spēles notiks divās vecuma grupās – 2000. gadā dzimušajiem un vecākiem spēlētājiem, kā arī 2001. gadā dzimušajiem un jaunākiem spēlētājiem. Komandu iepriekšējā pieteikšanās notiek uz e-pastu silaraja.kauss@gmail.com līdz 1. jūnijam, kā arī turnīra norises dienā uz vietas no plkst. 11 līdz plkst. 12, taču jārēķinās, ka dalībnieku skaits ir ierobežots! Turnīra ietvaros notiks trīspunktnieku konkursam, kuram dalību jāpiesaka uz to pašu e-pastu.

Aktuālā informācija par turnīru atrodama facebook.com Spēlētāji tiek aicināti izveidot savus profilus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola mājas lapā “3x3planet.com”, jo šis turnīrs tiks reģistrēts FIBA sacensību sistēmā, krājot ranga punktus gan pašiem basketbolistiem, gan Latvijas 3x3 basketbolam kopumā.

Pasākuma laikā plānota BK “Ventspils” un Ventspils Tehnikuma karsējmeiteņu uzstāšanās, dažādi skatītāju konkursi lieliem un maziem, muzicēs DJ “Archy”.

Oficiālais afterpārtijs notiks izklaides un atpūtas centrā ""Klondaika"" (Ventspilī, Ganību ielā 14). Ieeja no 18 gadu vecuma.

Pasākuma atbalstītāji: ""Ventspils nafta"" termināls, ""Bucher Municipal"", Ventspils pilsēta, “Klondaika”, kafejnīca ""Mūsmājas"", veikals ""Fans"", Olimpiskais centrs ""Ventspils"", basketbola klubs ""Ventspils"", ""Lattelecom"".

Renārs Buivids
Izmantotā informācija - facebook.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!