Logo

5. un 6. augustā 3x3 basketbols pie Brīvības pieminekļa!

5. un 6. augustā 3x3 basketbols pie Brīvības pieminekļa!

5. un 6. augustā sesto vasaru pēc kārtas Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notiks 3x3 basketbola festivāls.

Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs. 15 valstu puišu un 12 valstu meiteņu komandas cīnīsies par attiecīgi 6 un 5 ceļazīmēm uz finālu, kas septembra sākumā notiks Ungārijas pilsētā Debrecenā.

Puišu konkurencē Latviju pārstāvēs Aivars Dambis, Rodrigo Būmeistars, Teodors Bergmanis un Eduards Mežulis. C grupas turnīrā 5.augustā jāspēlē ar Īrijas (17:30), Krievijas (18:50) un Baltkrievijas (20:20) komandām.

A grupā spēlēs Ukraina, Polija un Spānija, B grupā – Beļģija, Rumānija, Vācijas un Velsa,  D grupā – Anora, Grieķija, Itālija un Spānija.

Katrs grupas divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Meiteņu sacensībās Latviju pārstāvēs Annija Ķergalve, Diāna Dude, Ligita Golovko un Elīna Pabērza. A grupas turnīrā 5. augustā 17:50 jāspēlē ar Nīderlandes komandu, 19:20 ar Baltkrievijas izlasi.

B grupā spēlēs Lielbritānija, Ukraina un Vācija, C grupā – Krievija Šveice un Turcija, D grupā – Īrija, Rumānija un Spānija.

Katrs grupas divas labākās komandas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Vienlaikus risināsies vēl divi turnīri.

Uz “Sprite” Čempionu kausa izcīņu uzaicinātas Latvijas pilsētu un novadu čempionātu un amatieru līgu labāko komandu pārstāvji. Galvenā balva valstsvienību spēles Latvija – Lietuva apmeklējums V.I.P. kategorijas vietās.

Turnīrā “Riga Open” sacensības risināsies četrās grupās. Sestdien, 5. augustā notiks U13 grupas (2004. g. dz. un jaunāki) spēles, bet svētdien, 6. augustā – “Open” grupas (1998. g. dz. un vecāki), U18 grupas (1999. g. dz. un jaunāki) un U15 grupas (2002. g. dz. un jaunāki) turnīri.

Komandu pieteikšanās, notiek FIBA 3x3 basketbola sacensību platformas “play.fiba3x3.com” sadaļā “Riga Open” un “Riga Open U13”. Dalībnieku skaits limitēts – katrā vecuma grupā maksimums 16 komandas. Dalības maksa – 20 eiro. Visiem dalībniekiem, kuri sasnieguši 13 gadu vecumam, jābūt izveidotam spēlētāja profilam “play.fiba3x3.com”.

Neskaidrību, jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Latvijas Basketbola savienības 3x3 basketbola koordinatoru Renāru Buividu pa e-pastu renars.buivids@lbs.lv.

Sacensību ģenerālsponsors: Sprite

Atbalsta: Latvijas Sporta federāciju padome, Live Riga, OlyBet Sports Bar, Sportland, Circle-K, Baltais Protein

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!