Logo

5. un 6. augustā pie Brīvības pieminekļa “Riga Open” 3x3 basketbolā

5. un 6. augustā pie Brīvības pieminekļa “Riga Open” 3x3 basketbolā

Sesto vasaru pēc kārtas Rīgā, laukumā pie Brīvības pieminekļa notiks 3x3 basketbola turnīrs. Šoreiz 5. un 6. augustā norisināsies “Riga Open” četrās vecuma grupās – “Open”, U18, U15 un U13 grupā.

Piecus gadus Rīgas centrā tika noteikti Latvijas čempioni, bet šovasar sadarbībā ar “Ghetto Basket” valsts labākās komandas tiek noteiktas astoņu posmu sērijā, aizvadot mačus Jēkabpilī, Ogrē, Jelgavā, Krāslavā, Cēsīs, Bauskā, Saldū un Kuldīgā.

Līdz ar to paralēli Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīram U18 izlasēm notiks arī “Riga Open”. Sestdien, 5. augustā notiks U13 grupas (2004. g. dz. un jaunāki) spēles, bet svētdien, 6. augustā – “Open” grupa (1998. g. dz. un vecāki), U18 grupa (1999. g. dz. un jaunāki) un U15 grupā (2002. g. dz. un jaunāki). Komandās atļauts pieteikt atbilstoša vecuma sievietes.

Komandu pieteikšanās, izņemot U13 grupu, notiek FIBA 3x3 basketbola sacensību platformas “play.fiba3x3.com” sadaļā “Riga Open” un “Riga Open U13”. Dalībnieku skaits limitēts – katrā vecuma grupā maksimums 16 komandas. Dalības maksa – 40 eiro “Open” grupā un 20 eiro pārējās grupās. Visiem dalībniekiem, kuri sasnieguši 13 gadu vecumam, jābūt izveidotam spēlētāja profilam “play.fiba3x3.com”.

Neskaidrību, jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Latvijas Basketbola savienības 3x3 basketbola koordinatoru Renāru Buividu pa e-pastu renars.buivids@lbs.lv.

Sacensību ģenerālsponsors: Sprite

Atbalsta: Latvijas Sporta federāciju padome, Live Riga, OlyBet Sports Bar, Sportland, Circle-K, Baltais Protein

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!