Logo

Abas Latvijas 3x3 komandas “Tinkoff Moscow Open” ceturtdaļfinālā

Abas Latvijas 3x3 komandas “Tinkoff Moscow Open” ceturtdaļfinālā

Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres “Challenger” kategorijas turnīrā – “Tinkoff Moscow Open” – piektdien Maskavā abas Latvijas komandas – “Rīga Ghetto Basket” un “Grīziņkalns RC Būvnieks” – grupu turnīrā izcīnīja pa divām uzvarām trijās spēlēs un iekļuva ceturtdaļfinālā. Izslēgšanas turnīrs notiks sestdien.

Tikai astoņas labākās komandas turpinās cīņu par divām ceļazīmēm uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu 31. augustā – 1. septembrī Debrecenā (Ungārija). Kopā ar abām Latvijas vienībām ceturtdaļfinālā iekļuva arī “St. Petersburg COP-1” (Krievija), “Kranj” (Slovēnija), “Barcelona” (Spānija), “Handlova” (Slovākija), “Split” (Horvātija), “Belgrade Olimp” (Serbija).

Ceturtdaļfinālā plkst. 15:00 pēc Latvijas laika “Rīga Ghetto Basket” sacentīsies ar “Belgrade Olimp”, bet plkst. 15:25 “Grīziņkalns RC Būvnieks” spēkosies ar Sanktpēterburgas komandu. Tieši šo divu pāru uzvarētāji sacentīsies pusfinālā.

Eiropas kausa ieguvēji – “Rīga Ghetto Basket” basketbolisti (Edgars Krūmiņš, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars) apakšgrupu pirmajās divās spēlēs guva divus panākumus – ar 20:11 pār Krievijas “Samara Lapp Russia” un ar 19:12 pār Bosnijas un Hercegovinas “Vitez Ecos Romani”. Trešajā mačā rīdzinieki ar 18:20 zaudēja apakšgrupas uzvarētājai “Barcelona”.

13. jūlijā Rīgas Centrāltirgū ceļazīmi izcīnījušais “RC Būvnieks/Blacksports” Maskavā startē ar nosaukumu “Grīziņkalns RC Būvnieks”, kā arī uz pusi mainījies sastāvs. Gatim Justovičam un Linardam Jaunzemam uz “Tinkoff Moscow Open” turnīru pievienojušies Andris Justovičs un krievu basketbolists Maksims Staroverovs. Latvijas komanda turnīru sāka ar divām pārliecinošām uzvarām – ar 22:12 pār Krievijas “Khimki Credit Europe” un ar 21:6 pār Gruzijas “Tbilisi”. Izšķirošajā cīņā par pirmo vietu apakšgrupā “Grīziņkalns RC Būvnieks” ar 12:19 zaudēja Slovēnijas “Kranj”.

“Tinkoff Moscow Open” spēles tiešraidē redzamas FIBA 3x3 basketbola “Youtube” kanālā - https://www.youtube.com/watch?v=mHzBEywxzn8

Attēlā: "Rīga Ghetto Basket" un "Grīziņkalns RC Būvnieks" Maskavā.

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!