Logo

“Akropolē” par “Top Gun” čempioniem kronēti “Kudzhy/Anzāģes” un “East-Ball/Rīga” 3x3 basketbolisti

“Akropolē” par “Top Gun” čempioniem kronēti “Kudzhy/Anzāģes” un “East-Ball/Rīga” 3x3 basketbolisti

Latvijas 3x3 basketbola līgas “Top Gun” čempioni otro sezonu pēc kārtas tika noteikti Rīgā, tirdzniecības un izklaides centrā “Akropole”, sadalot 5000 eiro lielo balvu fondu. “Open” grupā par uzvarētājiem kļuva Tokijas olimpisko spēļu čempiona Kārļa Paula Lasmaņa pārstāvētā “Kudzhy/Anzāģe”, U18 grupā labākie bija “East-Ball/Rīga” pārstāvji, tālmetienu konkursa finālā rezultatīvākais bija Mārtiņš Bumbieris, “Slam Dunk” konkursā uzvarēja Eduards Avotiņš.

Sestdien, 25. septembrī “Akropolē” pasākumu zonā uz īpaši izveidotā profesionālā 3x3 basketbola laukuma “Open” grupā cīņā devās 16 vīriešu komandas, vispirms aizvadot apļa turnīra spēles apakšgrupu ietvaros. Saspringtākā cīņa par vietām ceturtdaļfinālā notika D apakšgrupā, kurā īpašo uzaicinājumu (“Wild Card”) saņēmušā “LU”, gan “Carnikava” apsteidza šajā turnīrā ar ceturto numuru izlikto “Evolution Brasa”.

Tieši “LU” 3x3 basketbolisti pusfinālā pievienojās “Top Gun” fināla favorītu trio – “Kudzhy/Anzāģei”, “3x3 Jelgavai” un “Mārupei/Bauerfeind”. Pusfinālos “Kudzhy/Anzāģe” ar 21:14 pārspēja “LU” un “3x3 Jelgava” ar 21:13 uzveica “Mārupi/Bauerfeind”. Spēlē par bronzas medaļām “LU” ar 21:17 uzvarēja “Mārupi/Bauerfeind”.

Aizraujošajā finālspēlē cīņa par “Top Gun” čempionu titulu notika līdz pat pēdējām sekundēm. Spēles sākumā ar diviem precīziem tālmetieniem izcēlās “Kudzhy/Anzāģe” pārstāvis Dāvis Kundrats, bet izšķirošo triecienu piecu pēc kārtas gūto punktu veidā izdarīja Lasmanis – 20:19. Jāpiebilst, ka par spēles varoņiem bija iespēja kļūt arī Jelgavas 3x3 basketbolistiem, taču ne Armanda Gintera, ne Roberta Pāžes tālmetieni nebija precīzi. Lasmanis finālā guva desmit punktus.

Par “Top Gun” čempioniem un 1000 eiro naudas prēmijas ieguvējiem kļuva “Kudzhy/Anzāģe” – Kārlis Pauls Lasmanis, Dāvis Kundrats, Agris Stankevics un Māris Grenevics. Vērtīgākā spēlētāja balva tika pasniegta Lasmanim, kurš to nodeva komanda simbolam un nosaukuma vaininiekam Dāvim “Kudzhy” Kundratam.

U18 grupas (2003. g. dz. un jaunāki) finālā “East-Ball/Rīga” ar 21:15 pārspēja “3x3 Ādažu/Fastbreak”. Par čempioniem kļuva un 1000 eiro naudas prēmiju saņēma -  Ričards Barkovskis, Rolands Dižgalvis, Rūdolfs Kristapsons un Valters Mazburšs. Par vērtīgāko spēlētāju kļuva finālā desmit punktus guvušais Dižgalvis.

Gan “Open”, gan U18 grupas otrās vietas ieguvējām būs iespēja izmēģināt spēkus arī Krievijas kausa izcīņā 3x3 basketbolā, kas pēc nepilna mēneša notiks Permā.

Tālmetienu konkursa kvalifikācijā bija iespēja piedalīties visu komandu pārstāvjiem, finālā iekļūstot trijiem trāpīgākajiem spēlētājiem. Edijs Skuja (“BK 3x3 Madona 2”) apsteidza Mārtiņu Bumbieri (“3x3 Ādaži/Fastbreak”) un Klāvu Gailīti (“3x3 Ādaži 2”). Finālā labākais bija Bumbieris, tikai par viena precīza metiena tiesu apsteidzot Skuju.

Latvijas Universitātes divu 3x3 basketbolistu cīņā tika noteikts labākais “dankeris”. Eduards Avotiņš demonstrēja stabilāku sniegumu, pārspējot Rihardu Aleksandrovu.

2021. gada “Top Gun” fināla vietu sadalījums

“Open” grupa

1. “Kudzhy/Anzāģe”, 2. “3x3 Jelgava”, 3. “LU”, 4. “Mārupe/Bauerfeind”, 5. “BK 3x3 Madona”, 6. “Carnikava”, 7. “BK 3x3 Madona 2”, 8. “East-Ball/Rīga”, 9. “Evolution Brasa”, 10. “3x3 Ādaži/Fastbreak”, 11. “3x3 Ādaži 2”, 12. “Spēka kustība”, 13. “Krāslava”, 14. “Bauerfeind”, 15. “Vervo”, 16. “Bauska U18”.

U18 grupa

1. “East-Ball/Rīga”, 2. “3x3 Ādaži/Fastbreak”, 3. “3x3 Ādaži 2”, 4. “Bauska U18”.

"Top Gun" fināla komandu sastāvi, rezultāti, tabulas, vietu sadalījums.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!