Logo

BK “Mārupe” 3x3 basketbolisti uzvar Igaunijas čempionāta posmā Otepē

BK “Mārupe” 3x3 basketbolisti uzvar Igaunijas čempionāta posmā Otepē

Igaunijas čempionāta – “Sprite Streetball” – trešajā posmā sestdien, 8. jūlijā Otepē pirmo vietu Elites grupas izcīnīja BK “Mārupe” – Artūrs Kramiņš, Artūrs Dušelis, Toms Straudovskis un Nauris Metnieks. Līdz ar to Mārupes komanda 29. jūlijā “Tallinn Open” sacentīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmu Šveicē.

BK “Mārupe” turnīru iesāka ar diviem zaudējumiem apakšgrupā – ar 13:14 pret Igaunijas “KK Viimsi/Estea” un ar 6:10 pret Krievijas “Incotec”.

Otepes sacensību turpinājumā BK “Mārupe” izcīnīja tikai uzvaras. Astotdaļfinālā mārupieši ar 14:6 pārspēja Igaunijas “Estravan”, ceturtdaļfinālā ar 13:7 – Lietuvas “Looking for Sponsor”, pusfinālā ar 9:6 – Krievijas “Torpedo”, finālā ar 12:8 – Krievijas “BM 18”.

29. jūlijā Tallinā 12 komandas sacentīsies par braucienu uz FIBA 3x3 Pasaules tūres posmu Lozannā (Šveice). Pašreiz ir zināmas septiņas turnīra dalībnieces. BK “Mārupe” konkurentu pulkā būs arī 27. maijā Tartu posmā uzvarējušā “Ghetto Basket” komanda, taču noteikti mainītā sastāvā.

Tartu posmā uzvarējušie Edgars Krūmiņš un Agnis Čavars uz Tallinu nebrauks, jo tajā laikā kopā ar pārējiem diviem Eiropas kausa ieguvējiem Nauri Miezi un Kārli Paulu Lasmani dosies uz Krievijas galvaspilsētā notiekošo tradicionālo “Moscow Open”. Līdz ar to Tallinā Mārtiņam Šteinbergam un Kārlim Večenam pievienosies divi citi “Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti.

“Sprite Streetball” Otepes posmā Latvija bija pārstāvēta arī U18 zēnu grupā, kur startēja “Bluķis/Ballzy.lv” – Leonards Kļaviņš, Andris Berkolds, Mikus Muižnieks un Mārtiņš Rocēns. Apakšgrupu turnīrā Latvijas komanda izcīnīja divas uzvaras četrās spēlēs, ieņēma trešo vietu, neiekļūstot izslēgšanas mačos. Līdz ar to “Bluķis/Ballzy.lv” 13 vienību konkurencē tika klasificēti septītajā vietā.

Sestdien, 15. jūlijā notiks Igaunijas čempionāta Latvijai tuvākais posms Pērnavā. Dalībnieku pulkā pieteiktas vairākas Latvijas komandas – BK “Mārupe” un “Ghetto Basket” (abas Elites grupā), “Bjesis” (U13 grupas meitenes) un “Varenie runči” (Senioru 35+ grupa). Šim turnīram vēl iespējams pieteikties līdz trešdienas, 12. jūlija plkst. 18:00, aizpildot anketu FIBA 3x3 basketbola sacensību platformā - https://play.fiba3x3.com/events/b4a24fec-ae4a-45b6-bccb-0363aaf5d67d.

Atgādinām, ka tikai pašu spēlētāju izveidotie FIBA 3x3 basketbola profili sekmē Latvijas augšupeju pasaules rangā!

Attēlā: Otepes posma uzvarētājs BK "Mārupe" (no kreisās): Toms Straudovskis, Nauris Metnieks, Artūrs Kramiņš, Artūrs Dušelis un Armands Seņkāns

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!