Logo

Dambenieks uzvar Paņevēžas 3x3 basketbola turnīra tālmetienu konkursā

Dambenieks uzvar Paņevēžas 3x3 basketbola turnīra tālmetienu konkursā

Latvijas 3x3 U18 izlase trenera Normunda Feierberga vadībā turpina gatavoties Eiropas 3x3 U18 čempionāta finālturnīram, kas no 9. līdz 11. septembrim notiks Ungārijas otrajā lielākajā pilsētā Debrecenā. Pārbaudes turnīrā Paņevēžā piedalījās trīs no četriem izlases spēlētājiem - Edgars Lācis, Arvīds Dambenieks un Roberts Dembskis. Savukārt Kristaps Brēmers slimības dēļ uz Lietuvu nedevās, dodot iespēju trenerim Feierbergam kļūt par komandas spēlētāju.

Latvijas 3x3 U18 izlasē kā "LiveRiga.com" startēja "Molten kausa" Vīriešu grupā, gūstot neatsveramu pieredzi cīņās ar pieredzējušākajiem Lietuvas 3x3 basketbola meistariem, kuri vienmēr izcēlušies ar spēli uz noteikumu robežas un pat aiz tās. Ne pārāk objektīvie tiesneši lieliski palīdzēja Latvijas puišiem rūdīties mačiem Eiropas čempionātā. "LiveRiga.com" neizdevās iekļūt labāko astoņu komandu pulkā.

Latvijas 3x3 basketbolisti bez balvām nepalika, jo tālmetienu konkursā, spītējot brīžam pat ļoti stiprajam vējam, labākais bija Arvīds Dambenieks.

Latvijas 3x3 U18 izlase ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru ieguva 16. un 17. jūlijā Rīgā notikušajā kvalifikācijas turnīrā. Debrecenā vīriešu un sieviešu turnīros startēs pa 12 izlasēm. Latvijas U18 izlases puiši iekļauti vienā apakšgrupā kopā ar Turciju un Ungāriju. Pēc apļa turnīra aizvadīšanas cīņu turpinās divas labākās izlases.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!