Logo

Eiropas kausa ieguvējs Miezis spēlē, uzvar, apbalvo 3x3 basketbolā Baložos

Eiropas kausa ieguvējs Miezis spēlē, uzvar, apbalvo 3x3 basketbolā Baložos

2017. gada Eiropas 3x3 basketbola kausa izcīņas vērtīgākais spēlētājs un čempions Latvijas izlases sastāvā Nauris Miezis otrdien, 18. jūlijā spēlēja, uzvarēja un apbalvoja Ķekavas novada sacensību otrajā posmā pie Baložu vidusskolas. Par uzvarētājiem kļuva ne tikai Mieža pārstāvētais BK "Punči", bet arī Bauskas "Baba Ganoush" (U18 grupa) un "Ķieģelis" (U15), Rīgas "Shooting Stars" (U14 meitenes), Ķekavas "Milda" (U13), "Zilais valis" (U11) un "Trīnis" (U9).

Ķekavas novada sacensību trešais posms notiks sestdien, 29. jūlijā no plkst. 11:00 pie Ķekavas Sporta kluba.

Ķekavas novada sacensību 2. posma laureāti:

Vīrieši

1. Ķekavas “BK Punči” (Ivars Vanags, Nauris Miezis, Marita Puļļa, Rihards Indrēvics);

2. “Vecumnieki” (Jorens Janišonis, Jānis Klāviņš, Jānis Zadovskis);

3. Rīgas “i-Light.lv” (Edgards Lācis, Kristaps Brēmers, Renārs Buivids, Niks Nīgalis).

E – U18 grupa (1999. g. dz. un jaunāki)

1. Bauskas “Baba Ganoush” (Artis Jasāns, Leonards Kļaviņš, Toms Červinskis, Reinis Solzemnieks);

2. Ķekavas “Pūkainā pelīte” (Klāvs Krūmiņš, Alberts Jansons, Toms Krūmiņš);

3. Ķekavas “Veiksmi jums!” (Mārtiņš Šterns, Adriāns Babra, Ričards Lazda).

D – U15 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)

1. Bauskas “Ķieģelis” (Rihards Aleksandrovs, Alens Andrejevs, Raivis Zinkevičs, Kārlis Kreitiņš);

2. Rīgas “Pilders” (Dāvis Denafs, Gatis Vēgners, Reinis Pilders, Kristiāns Birznieks);

3. Bauskas “420” (Kristiāns Lauva, Roberts Smilga, Arnolds Fridrihsons, Eduards Geks).

M – U14 grupa meitenēm (2003. g. dz. un jaunākas)

1. Rīgas “Shooting Stars” (Alise Suraja, Katrīna Karele, Emīlija Brežinska, Paula Erbsa);

2. Ķekavas “Benzīngalvas” (Kristiāna Avota, Katrīna Raina Kalniņa, Samanta Gabranova);

3. Ķekavas “Smaidīgās” (Nikola Ārenda, Aļona Kļava, Madara Dzene, Paula Koziņeca).

C – U13 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)

1. Ķekavas “Milda” (Ādams Kolosovskis, Mariss Zušs, Augusts Skride, Dāvis Bušs);

2. “Salaspils 00” (Ritvars Vaivods, Tomass Kramarovs, Artis Brokāns, Emīls Gelašs);

3. Iecavas “Bruģis” (Ralfs Andris Štrauss, Gatis Pērkons, Henrijs Pļaviņš).

B – U11 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)

1. Ķekavas “Zilais valis” (Toms Martinsons, Mārtiņš Dombrovskis, Jēkabs Zelmenis, Tomass Krūmiņš);

2. “Bauskas dēmoni” (Kristers Ozols, Aleks Simsons, Toms Rimševics, Sandris Rudzroga);

3. Ķekavas “BPL” (Toms Bandilko, Kristiāns Lisments, Andris Jansons, Krišs Baškevics).

A – U9 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)

1. Ķekavas “Trīnis” (Rolands Lavrinovičs, Ričards Dreimanis, Roberts Ozoliņš, Rihards Brikmanis);

2. Ķekavas “Skilotāji” (Ralfs Mugurēvičs, Jorens Stikāns, Martins Ļubovs, Marts Poreiters);

3. Iecavas “Betons” (Gusts Ziemelis, Edvards Čudars, Gvido Filipsons).

Sacensības tika reģistrētas Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola sacensību platformā "play.3x3fiba.com", nodrošinot iespēju spēlētājiem krāt pasaules ranga punktus sev individuāli un Latvijai valstu reitingā. Lai tas notiktu, visiem 13 gadus sasniegušajiem basketbolistiem nepieciešams izveidot savu spēlētāja profilu!

Ķekavas novada sacensību otrā posma rezultāti, tabulas, sastāvi.

"play.fiba3x3.com" iespējams atrast aktuālo informāciju par 3x3 basketbola turnīriem Latvijā. Ja esi organizators, tad piesaki savas sacensības pa e-pastu renars.buivids@lbs.lv.

Attēlā: Vīriešu grupas laureāti - "Vecumnieki", BK "Punči" un "i-Light.lv".

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!