Logo

FIBA 3x3 basketbols: Latvijas komandas spēlēs ceturtdaļfinālā

FIBA 3x3 basketbols: Latvijas komandas spēlēs ceturtdaļfinālā

Puišu turnīrā Latvijas komanda - Kristaps Brēmers, Arvīds Dambenieks, Roberts Dembskis un Edgars Lācis – pirmajā spēlē pārliecinoši ar 14:9 pieveica Spānijas juniorus, bet otrajā ar 12:15 zaudēja Slovēnijai. Tā kā Spānija bija uzvarējusi Slovēniju (16:13) vietu kārtības noskaidrošanai nācās likt lietā FIBA 3x3 basketbola noteikumos paredzēto pirmo papildus kritēriju – visās spēlēs gūto punktu skaitu. Tas komandas sarindoja šādi: Slovēnija 28, Latvija 26, Spānija 23, ceļazīmes uz ceturtdaļfinālu sagādājot slovēņiem un latviešiem.

Svētdien plkst.12 ceturtdaļfinālā būs jāspēlē ar Baltkrievijas komandu, kas savā grupā ar 13:9 pieveica Poliju un ar 21:7 – Maķedoniju, bet ar 14:18 zaudēja Ukranai.

Citi ceturtdaļfināla pāri: Vācija – Serbija, Slovēnija – Polija, Turcija – Rumānija. Ceļazīmes uz finālturnīru saņems sešas komandas. Finālspēle paredzēta plkst.18:30.

Meiteņu turnīru Latvijas komanda – Marta Jančevska, Anda Kuzmina, Kristiāna Sprudzāne un Estere Zeltiņa – pēc zaudējuma Spānijas komandai (4:21) izcīnīja trīs uzvaras – 17:6 pār Andoru, 11:4 pār Slovākiju, 12:10 pār Turciju. Grupā izcīnīta otrā vieta un ceturtdaļfinālā svētdien plkst.11:40 jāspēlē ar Šveices basketbolistēm.

Citi ceturtdaļfināla pāri: Beļģija – Turcija, Spānija – Nīderlande, Krievija – Slovākija. Ceļazīmes uz finālturnīru saņems piecas komandas. Finālspēle paredzēta plkst.18.

Eiropas U18 čempionāta finālturnīrs no 9. līdz 11.septembrim notiks Ungārijas pilsētā Debrecenā.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!