Logo

Francijas 3x3 basketbolistiem dubults triumfs Eiropas U18 čempionātā

Francijas 3x3 basketbolistiem dubults triumfs Eiropas U18 čempionātā

Vīriešu konkurences finālā Francija ar 19:15 pārspēja Beļģiju. Uzvarētāju rindās finālā ar astoņiem punktiem izcēlās Pols Džoko. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts cits Francijas izlases basketbolists Klements Dezmonts. Simboliskajā izlasē tika iekļauti arī Šarls Perjē (Francija) un Tanalps Senguns (Turcija). Spēlē par bronzas medaļām Turcija ar 18:17 pārspēja Andoru.

Sieviešu konkurences finālā Francija ar 11:10 pārspēja Ungāriju. Nākamo čempioņu rindās piecus punktus guva Diene Diane. Spēlē par trešo vietu Čehija ar 17:14 uzveica Krieviju. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta čehiete Sara Krumpholcova, kura kopā ar Veroniku Kanjasi (Ungārija) un Astū Gajē (Francija) tika iekļautas arī simboliskajā izlasē.

Jau informējām, ka Latvijas 3x3 U18 izlases basketbolisti - Edgars Lācis, Arvīds Dambenieks, Kristaps Brēmers, Kristaps Salmiņš - sestdien Debrecenā (Ungārija) Eiropas čempionāta grupu turnīrā ar 14:21 zaudēja Turcijai un saistošā cīņā ar 14:16 atzina Ungārijas pārākumu, neiekļūstot ceturtdaļfinālā. Latvijas basketbolisti ieņēma 10. vietu.

Eiropas U18 3x3 čempionāta rezultāti:
2016 FIBA 3x3 U18 European Championships |...

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!