Logo

“Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti izcīna otro vietu Igaunijas čempionāta Pērnavas posmā

“Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti izcīna otro vietu Igaunijas čempionāta Pērnavas posmā

“Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti – Agnis Čavars, Andris Epners, Kārlis Večens, Mārtiņš Šteinbergs – sestdien, 15. jūlija izcīnīja otro vietu “Sprite Streetball” – Igaunijas čempionāta – Pērnavas posma Elites grupā. Kopumā Pērnavā startēja piecas Latvijas komandas.

Elites grupā startēja piecu valstu kopumā 14 komandas. Eiropas kausa ieguvēja Agņa Čavara pārstāvētais “Ghetto Basket” grupu turnīrā spēlēja ar divām Igaunijas vienībām. Vispirms “Ghetto Basket” ar 12:9 pārspēja “Tambu-Jambu-Lambu”, bet pēc tam ar 9:10 zaudēja “KK NB/Good Vibes”, ieņemot otro vietu grupā.

Izslēgšanas turnīra pirmajās divās spēlēs “Ghetto Basket” izcīnīja panākumus. Latvijas 3x3 basketbolisti ceturtdaļfinālā pārliecinoši ar 14:6 uzveica Igaunijas “Los Toros/Nike”, bet pusfinālā ar 21:12 tika pārspēts pirms divām dienām Rīgas Centrāltirgū spēlējušā Ukrainas vienība “Laviss”. Finālā “Ghetto Basket” mērojās spēkiem arī ar Rīgā pabijušo igauņu komandu “KK Viimsi/Estea”. Igaunijas kvartets uzvarēja ar 16:10.

Elites grupā Latviju pārstāvēja arī Otepes posma čempioni BK “Mārupe” – Artūrs Kramiņš, Artūrs Dušelis, Nauris Metnieks un Toms Straudovskis. Grupu turnīrā mārupieši guva divus panākumus trijos mačos. Ar 10:7 tika pārspēts “Los Toros/Nike” un ar 10:8 tika uzveikts Igaunijas “Under Armor”. Vienīgo neveiksmi (8:9) BK “Mārupe” piedzīvoja spēlē ar Krievijas “Incotec”, taču grupā tika ieņemta otrā vieta un līdz ar to tika nodrošināta vieta ceturtdaļfinālā. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā BK “Mārupe” zaudēja “KK NB/Good Vibes” – 15:17. BK “Mārupe” tika klasificēta 6. vietā.

U18 grupā zēniem startēja “Bluķis/Ballzy.lv” – Leonards Kļaviņš, Andris Berkolds, Kristaps Žurakovskis un Mikus Muižnieks. Latvijas komanda startu Pērnavā sāka ar zaudējumu (6:8) Igaunijas “Kullakera Kandjad”, bet otrais pretinieks uz spēli neieradās. Līdz ar to “Bluķis/Ballzy.lv” iekļuva izslēgšanas turnīrā. Ceturtdaļfinālā “Bluķis/Ballzy.lv” ar 13:10 pārspēja “Amatoorid”. Nākamajos divos mačos Latvijas pārstāvji piedzīvoja divus zaudējumus ar minimālu rezultāta starpību. Pusfinālā “Bluķis/Ballzy.lv” ar 5:6 piekāpās Igaunijas “Lora Parque”, bet mačā par trešo vietu tika piedzīvota neveiksme cīņā ar “Erkmaa KK U18” – 11:12.

U13 meiteņu grupā spēlēja Latvijas komanda “Bjesis” – Kriste Līce, Tīna Tomale, Isabelle Naomi Apeltone un Luīze Anna Sila. Piecu vienību grupu turnīrā “Bjesis” guva divas uzvaras četrās spēlēs. “Bjesis” ar 6:3 pārspēja “BC Star” un ar 6:4 uzveica “Tartu Kalev”, kā arī piedzīvoja divas neveiksmes – no “Parnakad” (2:5) un “Siilikad” (4:6). Līdz ar to “Bjesis” izcīnīja 3. vietu.

Senioru 35+ grupa Pērnavā izpelnījās lielu fotogrāfu uzmanību, jo vienā no komandām startēja Igaunijas basketbola leģenda Valmo Krīsa. Latviju pārstāvošais kvartets “Varenie runči” (Raimonds Fūrmanis, Uldis Valneris, Aivars Birkovs un Renārs Buivids) turnīru sāka ar uzvaru (9:5) pār Igaunijas “Rocki Beerud”, bet otrajā mačā zaudēja Krīsas pārstāvētajam “Iisaku vanurid” – 3:14. Ceturtdaļfinālā “Varenie runči” piedzīvoja minimālu zaudējumu no nākamajiem uzvarētājiem “Vanakoolimehed” – 8:9. Latvijas komanda tika klasificēta 6. vietā.

“Sprite Streetball” – Igaunijas čempionāta – noslēguma posms notiks 29. jūlijā Tallinā.

"Sprite Streetball" - Igaunijas čempionāta - Pērnavas posma visi rezultāti, tabulas, sastāvi.

Attēlā: "Ghetto Basket" (no kreisās): Andris Epners, Kārlis Večens, Agnis Čavars, Mārtiņš Šteinbergs.

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!