Logo

Ghetto Games 9. sezonu atklās sestdien, 13. maijā

Ghetto Games 9. sezonu atklās sestdien, 13. maijā

2017. gada 13.maijā Rīgā, Gīziņkalnā, Ghetto Games atklās 9. sezonu (basketbola turnīrs sāksies plkst.18, oficiālā atklāšana – 19:30).  Šova ietvaros Ghetto Basket komanda aizvadīs draudzības spēli ar Latvijas virsīgas spēlētājiem, lai apvienotu spēkus ceļā uz Olimpiskajām spēlēm.

2017.gadā Ghetto Games, sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību, astoņās pilsētās organizēs Latvijas čempionāta 3x3 basketbolā turnīrus piecās grupās – sievietes, vīrieši 17+, U16, U14 un U12. Pirmais turnīrs notiks 20. maijā Jēkabpilī.

Turnīri norisināsies pēc FIBA noteikumiem, krājot reitinga punktus starptautiskajā FIBA 3x3 sistēmā. Latvijas 3x3 basketbola spēlētājiem, piedaloties Ghetto Basket turnīros Rīgā un visā Latvijā, būs iespēja celt savu un Latvijas vietu pasaules reitingā, kļūstot par daļu no stāsta: „No Ghetto līdz Olimpiādei.” Ghetto Basket vecākās grupas (U16, 17+, sievietes) turpinās Ghetto basket unikalitāti – spēli bez tiesnešiem. U12 un U14 vecuma grupās spēles norisināsies ar profesionāliem tiesnešiem, rosinot jauniešus attīstīt godīgas 3x3 basketbola spēles prasmes. 

“Inteliģentā huligāna cienīgi apsēdāmies pie viena galda ar  Latvijas Basketbola savienību lielāka mērķa vārdā – lai  kopīgi nostiprinātu Latvijas basketbola pozīcijas pasaulē. Ticu, ka apvienojot spēkus jau gada laikā spēsim pacelt Latvijas basketbolu starp pasaules TOP 10 valstīm FIBA 3x3 basketbola reitingā, paverot mūsu komandām iespējas piedalīties prestižajos 3x3 turnīros visā pasaulē,” uzsver Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

Ghetto Basket 9.sezonas lielākie pasākumi:

Lielākie basketbola svētki ārpus Grīziņkalna sporta kompleksa norisināsies Jēkabpilī (20. maijā), Ogrē (27. maijā), Cēsīs un Krāslavā (22. jūlijā), Bauskā (5. augustā), Saldū (12. augustā) un Kuldīgā (26. augustā).

29. jūnijā Grīziņkalnā notiks Zvaigžņu spēle (5 pret 5 uz diviem groziem), kurā sacentīsies komandas “Rīga” un “Reģioni”. Piedalīsies basketbolisti no ranga līderu komandām.

Viens no vizuāli krāšņākajiem basketbola notikumiem Ghetto Basket ietvaros būs pasaulē atzītais „Ghetto Kings of Air“, kas notiks 11. jūlijā. Galvenā balva šajā pasākumā ir 1000 EUR un šogad piedalīsies daudzi Rīgā neredzēti gaisa karaļa. Pirmo reizi Latvijā viesosies amerikānis Guy Dupuy, no Amerikas redzēsim arī svaigu meistaru Cj Champion. Prieks, ka mums dankos puiši no kaimiņvalstīm – Lietuvas All Star spēles slam dunk konkursa uzvarētājs Gedimins Zitlinsks un 18 gadīgais supertalants no Polijas Piters Grabo. Arī Ghetto Games ekspedīcija uz Filipīnām atstājusi pēdas un “Kings of Air” debitēs filipīnietis Davids Karloss. Pie mums viesosies jau pazīstamie ukrainis Vadims Millers, amerikānis Kriss Steipls, pagājušā “Krastu mača” uzvarētājs Džordans Souzerlends un divkārtējs “Kings of Air” čempions Džordans Kiliganons.

13. jūlijā “Road to Moscow Open” turnīrā par ceļazīmi uz prestižo ielu basketbola 3:3  turnīru “Moscow Open” cīnīsies gan Latvijas, gan citu valstu komandas.

Savukārt 28. jūlijā “Ghetto Games Festivālā Ventspilī” (GGFEST)  Ghetto Basket dalībniekiem savas prasmes būs iespējams parādīt vakara/nakts turnīrā.

Basketbolisti visā Latvijā aicināti ceļā uz izcilībueksperimentēt Bite Skill Challenge”  fiziskās sagatavotības pārbaudījumu trasē, kurā izmantotas arī jaunākās tehnoloģijas. “Bite Skill Challenge” superfinālā 3. augustā Grīziņkalnā pulcēsies spēcīgākie basketbolisti un fiziskās sagatavotības sportistus no visiem reģionu pasākumiem, lai noskaidrotu labāko no labākajiem.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība  un līdzcietība.

Ghetto Games atbalstītāji:

Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta. 

Sadarbības partneri: Bite, Latvijas universitāte, Live Rīga,  Maxima, Latvijas Tautas Sporta asociācija, AS Putnu fabrika “Ķekava”, Laima.

Atbalsta: Mangaļi, Būvniecības ABC, Krown.

Ghetto Basket draugi: Latvijas Basketbola savienība, adidas, Probasketball veikals.

Ghetto Floorball draugi: Latvijas Florbola savienība, Sporta punkts veikals.

Ghetto Football draugi: Latvijas Futbola federācija, Nike, Eurolife Technologies, Rickberry, Lampa.

Ghetto Games akadēmijas draugi: Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Pašvaldību atbalsts: Ventspils, Jūrmala, Cēsis, Krāslava, Smiltene, Saldus, Jēkabpils, Ogre, Liepāja, Bauska, Kuldīga, Rēzekne, Ikšķile.

Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, young.lv, gorod.lv.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!