Logo

“Ghetto Games festivālā Ventspilī” notiks 3x3 basketbola turnīrs un sacensības citās jaunajās olimpiskajās disciplīnās

“Ghetto Games festivālā Ventspilī” notiks 3x3 basketbola turnīrs un sacensības citās jaunajās olimpiskajās disciplīnās

No 27. līdz 29.jūlijam Ventspilī jau septīto gadu notiks viens no vērienīgākajiem ielu sporta un kultūras starptautiskajiem festivāliem Eiropā “Ghetto Games festivāls Ventspilī”. Notiks sacensības Tokijas olimpisko spēļu oficiālajā programmā iekļauto sporta veidu disciplīnās – 3x3 basketbolā un BMX frīstailā, kā arī SUP (stand up paddle boarding), kas pretendē uz iekļaušanu Parīzes olimpisko spēļu sacensību programmā.

“Ghetto Games” organizatori šī gada festivāla ietvaros ies kopsolī ar Latvijas Olimpisko komiteju, Latvijas Basketbola savienību, Latvijas Riteņbraukšanas federāciju un Latvijas Sērfošanas un SUP federāciju, lai nākamajos gados popularizētu 3x3 basketbola, BMX frīstaila un SUP kā jaunos olimpiskos sporta veidus un gatavotu jaunos sportistus tartam Tokijas un Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Šī gada festivāla galvenais kulminācijas notikums būs prestižās FIBA 3x3 Pasaules tūres kvalifikācijas posms “Ghetto Basket Ventspils Challenger”, kas pulcēs 16 Eiropas spēcīgākās ielu basketbola komandas. Šajā sezonā FIBA 3x3 Pasaules tūres kvalifikācijas posmi tiks organizēti Korejā, Ķīnā, Malaizijā, Krievijā, Austrālijā, Nīderlandē, Kiprā, Lietuvā, Horvātijā, Rumānijā, Itālijā, Slovēnijā, Vācijā un Latvijā – Ventspilī.

Vairāk informācijas www.ggfest.com

“Ghetto Games” ir Latvijā lielākā jauniešu ielu sporta un kultūras kustība, kura pulcē 10 000 dalībnieku no visas Latvijas. 2018.gadā “Ghetto Games” atzīmē savu desmito sezonu un šogad Eiropas Savienības līdzfinansētās programmas “Erasmus+ Sports” ietvaros ir uzsākusi starptautisko sadarbību, lai dalītos pieredzē un metodēs par to, kā caur ielu sporta veidiem un kultūru iespējams  strādāt ar jauniešiem no dāžadiem sociālajiem slāņiem.

GGFEST organizē “Ghetto Games”. Atbalsta: Ventspils pilsētas pašvaldība un Olimpiskais centrs “Ventspils”.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!