Logo

Kuldīgas jauniešu dienu “Ghetto Basket” turnīrā pulcēsies spēcīgi 3x3 basketbolisti

Kuldīgas jauniešu dienu “Ghetto Basket” turnīrā pulcēsies spēcīgi 3x3 basketbolisti

“Ghetto Basket” desmitās sezonas otrais izbraukuma 3x3 basketbola turnīrs sestdien 2.jūnijā notiks Kuldīgā, kur labākajām Pro grupas komandām būs iespēja cīnīties par ceļazīmi uz “Ghetto Basket” Superfinālu 30. augustā Rīgā. Amatieru komandas krās vērtīgos ranga punktus, lai pretendētu uz Andra Biedriņa dāvāto balvu sezonas čempioniem. Spēles notiks arī sievietēm un dažāda vecuma jauniešu grupās.

“Ghetto Basket” Ogrē spēles tiks aizvadītas vēl sešās grupās – Amatieri, Sievietes, U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki), U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas), U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki) un U12 grupā (2006. g. dz. un jaunāki). Potenciālajiem dalībniekiem jāņem vērā, ka Amatieru grupā nedrīkst startēt basketbolisti, kuri pēdējās desmit sezonās devušies laukumā Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē vai arī pēdējās trijās sezonās pārstāvējuši kādu LBL2 klubu.

“Ghetto Basket” spēles notiks Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas stadionā (adrese: Piltenes iela 25). Komandu pieteikšanās 2. jūnijā no plkst. 16:00 līdz plkst. 17:00, bet uzreiz pēc tam plkst. 17.00 spēļu sākums. Dalības maksa Pro un Amatieru grupā noteikta desmit eiro no komandas, bet sievietēm un jauniešu grupās – seši eiro no vienības.


Dalībniekiem, kuri ir sasnieguši 13 gadu vecumu, jābūt paša izveidotam spēlētāja profilam FIBA 3x3 basketbola sacensību sistēmā “https://play.fiba3x3.com/”. Komandu iepriekšējā reģistrācija (līdz 1. jūnija plkst. 23:00) turnīram FIBA sistēmā nodrošina tās izlikšanu apakšgrupā atbilstoši FIBA 3x3 basketbola pasaules rangam.

Vairāk informācijas par Kuldīgas jauniešu dienu.

Tiešā saite uz reģistrāciju Kuldīgas turnīram.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

„Ghetto Games” organizē: biedrība “STREETBASKET”


„Ghetto Games KULDĪGĀ” sezonas galvenie partneri:


Kuldīgas novada pašvaldība,  Rīgas Brīvostas pārvalde, Latvijas Nafta

„Ghetto Games” atbalsta:  Latvijas Basketbola savienība, Maxima, PF “Ķekava”, Latvijas Tautas Sporta asociācija, Mārtiņa Beķereja, Būvniecības ABC, Mangaļi, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Jaunatnes valsts programma. 


Informatīvi atbalsta: Izdevniecība "Rīgas Viļņi”, Sporta Avīze, Vides reklāma "JCDecaux", Radio TEV, TV24.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!