Logo

Latvijas 3x3 basketbola čempioni paliek uzvaras attālumā no Pasaules tūres ceļazīmes

Latvijas 3x3 basketbola čempioni paliek uzvaras attālumā no Pasaules tūres ceļazīmes

Latvijas komandas Lugano turnīrā bija spiesta spēlē trīs basketbolistu sastāvā, jo slimības dēļ pēdējā brīdī no ierindas izkrita Mikus Sokolovs. Neraugoties uz to, "Tavas ģērbtuve" grupu turnīrā izcīnīja uzvaras visos trijos mačos, ieskaitot panākumu ar 20:19 pār FIBA 3x3 Pasaules tūres 2015. gada vicečempioni - Slovēnijas komandu "Kranj".

Ceturtdaļfinālā latvieši ar 16:10 uzveica laukuma saimniekus - "Lugano" basketbolistus. Pusfinālspēles kļuva par svarīgākajām šajā "Challenger" turnīrā, jo ceļazīmes uz 26./27. augustā Lozannā (Šveice) notiekošo Pasaules kausa posmu ieguva divas labākās vienības. Pusfinālā "Tavas ģērbtuves" pārstāvji ar 8:21 zaudēja nākamajiem čempioniem - Serbijas "NS Liman". Otro ceļazīmi uz Lozannu ieguva latviešu uzveiktā slovēņu vienība "Kranj".

Tradicionāli Latvijas 3x3 čempionāta Pro grupas galvenā balva ir Latvijas Basketbola savienības apmaksāts brauciens uz FIBA 3x3 Pasaules tūres "Challenger" kategorijas turnīru Lugano (Šveice). Šogad par šo balvu cīnījās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas kopumā 17 komandas. Čempionu titulu ieguva "Tava ģērbtuve", kas finālā ar 21:10 pārspēja citu Rīgas vienību "Team 1" (Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis, Niks Saknītis). Latvijas 3x3 čempionāta bronzas medaļas ieguva viesi no Krievijas - Maskavas "You"re on".

Lugano "Challenger" rezultāti:
3x3 Challenger Lugano | 3x3planet.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!