Logo

Latvijas 3x3 basketbolisti neiekļūst "Tallinn Open" Elites ceturtdaļfinālos

Latvijas 3x3 basketbolisti neiekļūst

"One Design" ceļazīmi uz "Tallinn Open" izcīnīja Igaunijas čempionāta - "Sprite Streetball" - pirmajā posmā Tartu, kad ierindojās otrajā vietā. Tartu spēlējošie Artūrs Dušelis, Sandis Silavs un Toms Straudovskis ierindā bija arī Tallinā, bet Ralfu Vēveri aizstāja Artūrs Bricis.

"Tallinn Open" grupu turnīru Mārupes "One Design" sāka ar diviem zaudējumiem - 7:21 pret Lietuvas "Štangistai" un 9:21 pret Igaunijas "Paide Spordikeskus". Lai arī Latvijas komanda palika trešajā vietā grupā, taču iespēja cīnīties par augstām vietām nebija zaudēta. Mačā par vietu ceturtdaļfinālā "One Design" mērojās spēkiem ar citā grupā otro vietu ieguvušo Igaunijas "Viru Laen". Mārupes kvartets arī šajā spēlē piedzīvoja zaudējumu - 5:21, turnīru noslēdzot 12. vietā.

Igaunijas čempionāta Rakveres posmā finālā iekļuva divas Latvijas komandas, "HDGhetto.tv 2" ar 8:6 uzveicot "HDGhetto.tv 1". Protams, abas vienības izcīnīja tiesības startēt Tallinas finālturnīrā, taču "Tallinn Open" tika pārstāvēta tika viena komanda, jo otra kvarteta dalība tika atsaukta sastāva komplektācijas problēmu dēļ. Rakveres vicečempioni Gatis Epners un Kristaps Salmiņš uz Tallinu devās kopā ar Miku Antomu un Ģirtu Lazdānu.

"HDGhetto.tv 1" grupu turnīrā sīvā cīņā piedzīvoja divus zaudējumus - ar 17:21 pret Igaunijas "Ballzy" un ar 19:21 pret Lietuvas "VTDK Vilnius". Mačā par vietu ceturtdaļfinālā rīdzinieki mērojās spēkiem ar Krievijas "Ulybka", piedzīvojot neveiksmi ar 14:18. "HDGhetto.tv 1" ieņēma 10. vietu.

"Tallinn Open" Elites grupas finālā Lietuvas "Štangistai" ar 21:15 pārspēja jūlija vidū Latvijas čempionātā spēlējušo Igaunijas komandu "Finfur". Lietuvieši ieguva ceļazīmi uz 6. un 7. augustā Prāgā (Čehija) notiekošo FIBA 3x3 Pasaules tūres posmu.

Nelabvēlīgās laika apstākļu prognozes dēļ "Tallinn Open" notika sporta zālē "Õismäe Sportmängude Hall".

"Tallinn Open" Elites grupas rezultāti:
Tallinn Open 2016 | 3x3planet.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!