Logo

Latvijas 3x3 basketbolisti uzvar Igaunijas čempionāta posmā Tartu

Latvijas 3x3 basketbolisti uzvar Igaunijas čempionāta posmā Tartu

Latvijas 3x3 basketbola komandas "Ghetto Basket" spēlētāji - Mārtiņš Šteinbergs, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Kārlis Večens uzvarēja sestdien, 27. maijā Tartu notikušajā "Sprite Streetball" - Igaunijas čempionāta - pirmajā posmā, izcīnot arī ceļazīmi uz FIBA 3x3 Pasaules tūres "Challenger" turnīru augustā Tallinā.

"Ghetto Basket" kvartets pārliecinoši aizvadīja grupu turnīru, izcīnot uzvaras visās trijās spēlēs. Latvieši ar 21:11 pārspēja Igaunijas "KK NB/Good Vibes", ar 19:11 - Igaunijas "LightWeber", ar 13:10 - Igaunijas "KK Viimsi/Estea". Līdz ar to "Ghetto Basket" izcīnīja pirmo vietu grupu turnīrā.

Latvijas 3x3 basketbolisti pusfinālā ar 13:10 uzvarēja Krievijas komandu "SKA Basket", bet finālā ar 21:10 tika pārliecinoši uzveikta arī Igaunijas "Paide Spordikeskus". Abas finālistes saņēma ceļazīmes uz 29. jūlijā notiekošo "Tallinn Open", kurā 12 komandas sacentīsies par ceļazīmi uz FIBA 3x3 Pasaules tūres posmu Lozannā (Šveice) 25./26. augustā.

Tartu turnīrā Latviju pārstāvēja arī "Lauvas" - Daniels Dubovskis, Indriķis Dāvis Jansons un Patriks Lipskis. U15 grupā latvieši piedzīvoja divus zaudējumus - ar 6:7 pret Igaunijas "Rock" un 8:10 pret Igaunijas "Buckets Squad".

"Sprite Streetball" - Igaunijas čempionāta - otrais posms notiks sestdien, 10. jūnijā Rakverē.

Attēlā: Tartu turnīra uzvarētājkomanda "Ghetto Basket" (no kreisās) - Kārlis Večens, Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars un Mārtiņš Šteinbergs.

Foto: "streetbasket.ee".

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!