Logo

Latvijas 3x3 izlase izcīna ceļazīmi uz FIBA Pasaules tūres posmu

Latvijas 3x3 izlase izcīna ceļazīmi uz FIBA Pasaules tūres posmu

Latvijas 3x3 izlases un "Rīga Ghetto Basket" basketbolisti - Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars - sestdien Maskavā, Lužņiku sporta bāzē Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres "Challenger" posmā "Tinkoff Moscow Open" izcīnīja 1. vietu un līdz ar to vienu no divām ceļazīmēm uz Pasaules tūres posmu 31. augustā un 1. septembrī Debrecenā (Ungārija).

Latvijas komandas - "Rīga Ghetto Basket", "Grīziņkalns RC Būvneiks" (Gatis Justovičs, Linards Jaunzems, Andris Justovičs, Maksims Staroverovs) - piektdien apakšgrupu turnīrā izcīnīja pa divām uzvarām trijās spēlēs un ieņēma otro vietu. Līdz ar to ceturtdaļfinālā pretī stājās citu apakšgrupu uzvarētājas.

"Rīga "Ghetto Basket" ar 18:9 pārspēja Serbijas "Belgrade Olimpi", bet "Grīziņkalans RC Būvnieks" no turnīra izsita pēdējo Krievijas komandu "St. Petersburg COP-1" - 14:12. Līdz ar to vienu no "Tinkoff Moscow Open" pusfināla pāriem veidoja Latvijas komandas. Tas nozīmēja, ka Latvijas 3x3 basketbols guvis vēsturisku panākumu - viena no komandām debitēs FIBA 3x3 Pasaules tūres posmā 31. augustā un 1. septembrī Debrecenā (Ungārija).

Saistošā cīņā par vietu finālā un ceļazīmi "Rīga Ghetto Basket" ar 17:14 pārspēja "Grīziņkalnu RC Būvnieku". Līdz ar to Eiropas kausa ieguvēji - Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis - turpināja pārrakstīt Latvijas 3x3 basketbola vēsturi. Fināla likme bija 6000 ASV dolāru lielais naudas čeks. Šajā cīņā Rīgas komanda ar 21:14 uzveica Slovēnijas "Kranj".

Interesanti, ka Eiropas kausam un "Moscow Open" čempionu titula šim kvartetam šovasar nebūs iespējams pievienot tik prestižo "Ghetto Basket" čempionu titulu, jo 31. augusta fināldienas laikā viņi debitēs Pasaules tūres posmā Debrecenā.

Attēlā: "Tinkoff Moscow Open" čempioni (no kreisās) - Kārlis Pauls Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš.

Publcitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!