Logo

Nauris Miezis: ”Pēc astoņām spēļu nedēļām 3x3 Eiropas kausa finālturnīru sagaidām labā formā”

Nauris Miezis: ”Pēc astoņām spēļu nedēļām 3x3 Eiropas kausa finālturnīru sagaidām labā formā”

Latvijas izlase 3x3 basketbolā – Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Agnis Čavars – piektdien, 14. septembrī, plkst.17:25 Bukarestē aizvadīs Eiropas čempionāta C grupas turnīra spēli ar Ungārijas vienību. Otrā spēle – plkst.21:25 ar Rumānijas vienību.

Grupas divas labākās komandas svētdien, 16. septembrī, ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām.

Latvijas izlase – 2017. gada Eiropas čempionvienība – turnīrā izlikta ar 3. numuru (sāncenši C grupā – 6. Rumānija, 11. Ungārija).

A: grupa Serbija (1.), Spānija (8.), Bosnija un Hercegovina (9.)
B grupa: Slovēnija (2.), Francija (7.), Šveice (10.)
D grupa: Krievija (4.), Polija (5.), Beļģija (12.)

Ceturtdaļfinālā C grupas komandas spēlēs ar A grupas vienībām.

Latvijas izlase jūnijā Pasaules kausa izcīņas turnīrā iekļuva ceturtdaļfinālā, kur zaudēja Polijas vienībai, bet jūnija beigās pārliecinoši nospēlēja Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, iegūstot ceļazīmi uz finālturnīru.

Latvijas izlases spēlētājs Nauris Miezis:

“Pēdējās nedēļas bijušas saspringtas – turnīri astoņas nedēļas pēc kārtas, pa vidu pārlidojumi. Ievērojam treniņu plānu, tāpēc fiziskie spēki nav izsīkuši. Psiholoģiski nav viegli, taču – Eiropas čempionāts ir viens no sezonas svarīgākajiem turnīriem, tāpēc motivācijas problēmu nav un nebūs.

Paldies Latvijas Olimpiskajai vienībai, kas palīdz atjaunot spēkus. Eiropas čempionātā kopā ar mums būs gan treneris Raimonds Feldmanis, gan fizioterapeits Oskars Urbanovičs.

Visas komandas Eiropas čempionātā gājušas cauri kvalifikācijas sietam, tātad vāju pretinieku tur nebūs. Ungāru garais spēlētājs klubu sacensībās pārstāv pasaules ranga līderus serbu “Novi Sad” – citi komentāri nav vajadzīgi. Par rumāņiem informācijas mazāk, bet viņi ir mājinieki. Pirmais mērķis skaidrs – jāizcīna 1. vieta grupā, lai ceturtdaļfinālā pretī nenāktu Serbija, kas izlikta ar 1. numuru.”

Sezonas laikā FIBA rīkotajos 3x3 sacensību seriālos Latvijas basketbolisti zem “Riga Ghetto Basket” karoga uzvarējuši piecos “Challenger” turnīros Ķīnā, Slovēnijā, Latvijā un Rumānijā, kā arī izcīnījuši 2. un 3. vietu “Masters” turnīros Ungārijā un Šveicē. Pēc Eiropas čempionāta sezona turpināsies – vēl priekšā divi “Masters” turnīri Indijā un Ķīnā, kā arī, cerams, pasaules tūres finālposms Pekinā (piedalīsies 12 komandas, latvieši pagaidām rangā ir 6. vietā).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!