Logo

Orange Team kausa 2. posms 21. maijā Ādažos

Orange Team kausa 2. posms 21. maijā Ādažos

21. maijā Ādažos, Gaujas ielā 30, āra laukumos notiks Orange Team kausa 2. posms 3X3 basketbolā. Turnīra nolikums: šeit 

Sacensības notiks U-13 (2004.g. dzimuši un jaunāki) un U-15 (2002.g. un 2003.g. dzimušie) zēnu un meiteņu grupās.

Orange team kausa 2017. gada izcīņas pirmajā posmā kopumā piedalījās 22 U-13  un U-15 vecuma grupas puišu un meiteņu komandas.

Sacensībās var piedalīties gan sporta skolu komandas, gan vecāku izveidotas komandas. Spēlētājiem nepieciešama vecāku atļauja piedalīties turnīrā (veidlapa – pielikumā), tas neattiecas uz 40+ grupu. Katrai komandai nodrošinātas vismaz trīs spēles, kalendārs tiek veidots tā, lai spēles notiktu pēc iespējas kompaktāk, neaizņemot visu dienu.

Sacensībām var reģistrēties sūtīt sekojošu informāciju: komandas nosaukums, spēlētāju vārdi un uzvārdi, kā arī dzimšanas dati un pilsētu kuru pārstāv, kā arī norādīt komandas kapteini uz orangeteam@orangeteam.lv :

Spēles notiek saskaņā ar FIBA noteikumiem, tās vada licencēti tiesneši. Turnīrs un visi dalībnieki tiek reģistrēti FIBA 3x3 platformā, līdz ar to krājot reitinga punktus gan sev, gan Latvijai pasaules reitingā.

Lūgums visiem spēlētājiem un spēlētājām, kas sasnieguši 13 gadu vecumu reģistrēt spēlētāja profilu 3x3planet.com. Tas nepieciešams, lai sacensībās iegūtie punkti nonāktu gan spēlētāja kopējā reitingā, gan tiktu pieskaitīti Latvijas kopējā reitingā.

Sacensības notiek ar adidas, ProBasketball, Latvijas Basketbola savienības, Kārums un Bruschette Maretti atbalstu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!