Logo

Plāno veidot NBA karjeras beigušo spēlētāju strītbola līgu

Plāno veidot NBA karjeras beigušo spēlētāju strītbola līgu

36 gadus vecais Meisons savu desmit sezonu ilgušo NBA karjeru noslēdza 2014. gadā, taču turpināja darbu NBPA, veicot izpilddirektora vietnieka pienākumus. Nu Meisons nolēmis atstāt savu pašreizējo darbu, lai kopā ar reperi un aktieri "Ice Cube" izveidotu jaunu līgu - trīs pret trīs basketbolu uz vienu grozu, kas notiks vasaras mēnešos.

Šobrīd līgas darba nosaukums ir BIG3. Līgas idejas autors ir "Ice Cube", kurš kopā ar Meisonu meklēs investorus, jo plānots, ka šī būs profesionāla līga. Meisons veiks līgas komisāra pienākumus. "Iedomājos šādu ideju kā līdzjutējs, kuram sāka apnikt, ka visi viņa varoņi beidz savas karjeras," citēts "Ice Cube". "Daudzi no šiem puišiem arvien var spēlēt, tikai ne divas dienas pēc kārtas vai četras spēles piecās dienās."

Plānots, ka līgā startēs astoņas komandas un katrā būs iespēja pieteikt piecus spēlētājus. Līgas starts paredzēts 24. jūnijā, vienā dienā būšot četras spēles - tātad laukumā dosies visas komandas. Tāpat starp mačiem būšot muzikālie priekšnesumi un citi izklaides pasākumi. Turnīrs noritēs desmit nedēļu garumā, un katru nedēļu šis basketbola festivāls notiks citā ASV pilsētā.

Slavas zālē iekļautas aizsargs Gerijs Peitons, kurš pazīstams ar savu emocionālo dabu, piekritis kļūt par kādas komandas treneri. Savukārt savu spēlēšanu līgā apstiprinājuši jau vairāki salīdzinoši nesen karjeras beigušie basketbolisti: 38 gadus vecais spēka uzbrucējs Kenjons Mārtins, kuru 2000. gadā draftēja ar pirmo numuru; 2003. gada NBA čempions Stīvens Džeksons; sešu Visu zvaigžņu spēļu dalībnieks Džermeins O"Nīls; 2013. gada NBA čempions Rašārds Luiss; 2006. gada čempions, 41 gadu vecais Džeisons Viljamss, kurš daudzu spēlētāju prāt ir viens no visu laiku labākajiem dribla meistariem līgā.

Izmantotie resursi:
Yahoo! Sports

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!