Logo

"Rīga Ghetto Basket" 3x3 basketbolisti klasiskajā sastāvā startēs Ungārijā

"Rīga Ghetto Basket" 3x3 basketbola komanda klasiskajā sastāvā - Nauris Miezis, Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars un Kārlis Pauls Lasmanis - ceturtdien Debrecenā (Ungārija) startēs Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posmā. Apakšgrupu turnīrā ceturtdien plkst. 21:45 pēc Latvijas laika "Rīga Ghetto Basket" sacentīsies ar Ukrainas "Zaporizhzhya", bet plkst. 23:30 - ar Slovēnijas "Kranj".

Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, kur piektdien, 1. septembrī turpināsies cīņa par ceļazīmi uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres finālu 22. un 23. oktobrī Pekinā (Ķīna).

"Rīga Ghetto Basket" iepriekšējā FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres posmā, kas 25. un 26. augustā notika Lozannā (Šveice) startēja mainītā sastāvā, jo Edgars Krūmiņš bija izsists no ierindas ceļgala traumas dēļ, bet Kārlis Pauls Lasmanis tobrīd pārstāvēja Latvijas studentu izlasi Pasaules universiādē Ķīnā. Latvijas kvartets savā debijas posmā Pasaules tūrē izcīnīja trešo vietu, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pusfinālā pret Serbijas "Novi Sad AlWahda", kas pēcāk kļuva par Lozannas turnīra uzvarētājiem.

Serbijas komanda "Novi Sad Al Wahda", kas Šveicē startēja bez atpazīstmākā spēlētāja Dušana Buluta, šovasar uzvarējusi trijos no četriem Pasaules tūres posmiem. Serbu 3x3 basketbolisti startēs arī Debrecenā, turklāt labākajā sastāvā, jo pēc potītes traumas ierindā atgriezies arī Pasaules ranga 2. vietas īpašnieks Buluts.

Spēļu tiešraides būs redzamas FIBA 3x3 "Youtube" kanālā "3x3planet".

Attēlā: "Rīga Ghetto Basket" ceturtdienas treniņā Debrecenā.

Foto: Renārs Buivids

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!