Logo

“Rīga Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti piektdien Lozannā debitēs FIBA Pasaules tūrē

“Rīga Ghetto Basket” 3x3 basketbolisti piektdien Lozannā debitēs FIBA Pasaules tūrē

“Rīga Ghetto Basket” komanda – Nauris Miezis, Agnis Čavars, Rihards Zēbergs un Jānis Antrops – piektdien, 25. augustā Lozannā (Šveice) pirmo reizi Latvijas 3x3 basketbola vēsturē piedalīsies Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres posmā.

13. augustā Bukarestē (Rumānija) ceļazīmi uz Lozannu izcīnīja “Rīga Ghetto Basket” komanda klasiskajā sastāvā – kopā ar Miezi un Čavaru spēlēja Kārlis Pauls Lasmanis un Edgars Krūmiņš. Tieši Bukarestē grupu turnīra spēlē gūtās ceļgala traumas dēļ uz Lozannu nevarēja doties Krūmiņš, bet Lasmanis pašreiz pārstāv Latvijas studentu izlasi Pasaules universiādē Taivānā.

Atbilstoši katras komandas trīs labāko spēlētāju Pasaules ranga punktu summai komandas Pasaules tūres posmos tiek izliktas pa apakšgrupām. “Rīga Ghetto Basket” Lozannā izlikta ar septīto numuru. Līdz ar to B apakšgrupā Latvijas komanda sacentīsies ar Serbijas “Zemun” un Slovēnijas “Logatech”. Apakšgrupu spēles “Rīga Ghetto Basket” aizvadīs piektdienas vakarā – plkst. 19:00 pret “Logatec” un plkst. 21:15 pret “Zemun”. Labākās divas komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, turpinot cīņu par vienīgo ceļazīmi uz FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres finālu oktobrī Ķīnā un 20 000 ASV dolāru čeku.

“Rīga Ghetto Basket” startēs divos Pasaules tūres posmos pēc kārtas. Iecerēts, ka 31. augustā un 1. septembrī Debrecenā (Ungārija) notiekošajā Pasaules tūres posmā latvieši startēs klasiskajā virknējumā.

Attēlā: "Rīga Ghetto Basket" komanda pirms došanās uz Pasaules tūres posmu Lozannā.

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!