Logo

"Rīga Ghetto Basket" basketbolisti uzvar FIBA 3x3 "Challenger" turnīrā Taipejā

"Rīga Ghetto Basket" 3x3 basketbola komanda - Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis - svētdien Taipejā (Ķīna) uzvarēja jau trešajā Starptautiskās Basketbola asociācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres "Challenger" turnīrā pēc kārtas, šoreiz izcīnot ceļazīmi uz Pasaules tūres posmu Čengdu (Ķīna) 23. un 24. septembrī.

Eiropas kausa čempionvienība - "Rīga Ghetto Basket" - šovasar uzvarēja abos iepriekšējos FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūres "Challenger" turnīros - jūlijā "Moscow Open" (Krievijā) un augustā "Raiffeisen Bank Bucharest 3x3 Challenger" (Rumānija), saņemot iespējas piedalīties Pasaules tūres posmos Lozannā (Šveice) un Debrecenā (Ungārija). Šajos turnīros Latvijas kvartets izcīnīja attiecīgi trešo un ceturto vietu.

"Absolute Taipei City 3x3 Challenger" piedalījās 16 komandas, kuras atbilstoši spēlētāju rangam bija sadalītas četrās apakšgrupās. "Rīga Ghetto Basket" tika izlikta ar trešo numuru, palaižot priekšā tikai Slovēnijas vienības - "Ljubljana" un "Piran".

Apakšgrupu turnīrā Latvijas 3x3 basketbolisti sāka ar uzvaru (22:4) pār vietējo komandu "Taoyuan Chien Hsin", nākamajā spēlē tika zaudēts Mongolijas "Ulaanbaatar Garuda", bet trešajā mačā tika gūts vēl viens graujošs panākums - ar 22:6 pār Jordānijas "Petra 3x3 Jordan". Līdz ar to "Rīga Ghetto Basket" ieņēma otro vietu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfinālā Latvijas kvartets ar 22:13 pārspēja Malaizijas "Kuala Lumpur Megaptera", bet pusfinālā ar 21:9 tika uzveikta Slovēnijas "Ljubljana", revanšējoties slovēņiem par zaudējumu Pasaules tūres Debrecenas posma pusfinālā. Taipejas turnīra abas finālistes saņēma ceļazīmes uz Pasaules tūres Čengdu posmu, bet cīņā par pirmo vietu un vērtīgo naudas čeku "Rīga Ghetto Basket" ar 21:19 pārspēja otru Slovēnijas vienību "Piran".

Attēlā: "Rīga Ghetto Basket" (no kreisās) - Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis - ar ceļazīmi uz Čengdu un naudas prēmijas simbolisko čeku.

Publicitātes foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!