Logo

"Rīga Ghetto Basket" izcīna 3. vietu FIBA 3x3 Pasaules tūres posmā Ķīnā

Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres Čengdu (Ķīna) posma pusfinālā "Rīga Ghetto Basket" - Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis - ar 16:20 zaudēja Serbijas "Zemun". Latvijas kvartets tika klasificēts trešajā vietā.

Pusfināla spēlē Krūmiņš atkārtoti guva kreisās kājas ceļgala traumu, nepabeidzot maču. Pēc tā jelgavnieks tika nogādāts slimnīcā.

"Pretinieku spēlētājs caurgājienā ar ceļgalu trāpīja tieši pa manu celi, kurš tika savainots Bukarestē," notikušo komentēja Edgars Krūmiņš. "Slimnīcā uzlika langeti. Pēc atgriešanās Latvijā būs jādodas uz magnētiskās rezonanses procedūru."

"Rīga Ghetto Basket" turnīrā Čengdu tika izlikta ar ceturto numuru, nokļūstot vienā apakšgrupā ar Slovēnijas "Piran" un Ķīnas "Haidian". Latvijas kvartets sāka ar graujošu uzvaru 22:8 pār Ķīnas 3x3 basketbolistiem, bet izšķirošajā spēlē par 1. vietu apakšgrupā latvieši ar 14:21 zaudēja "Piran".

Līdz ar to "Rīga Ghetto Basket" kā D apakšgrupas otrās vietas ieguvējai ceturtdaļfinālā nācās tikties ar Apvienotos Arābu emirātus pārstāvošajiem "Novi Sad Al Wahda" serbiem, kuri šo turnīru sāka ar uzvarām pār Japānas "Tokyo" (21:14) un Ķīnas "Qing Dao" (21:12).

Latvijas komanda ļoti pārliecinoši aizvadīja spēli pret zvaigžņotajiem serbiem, izcīnot panākumu ar 18:13. Šovasar "Novi Sad Al Wahda" uzvarējuši trijos Pasaules tūres posmos, bet Čengdu pirmo reizi palika ārpus pusfināla.

Pusfinālā "Rīga Ghetto Basket", cīņas laikā paliekot bez traumu guvušā Krūmiņa, ar 16:20 zaudēja "Zemun". Čengdu turnīrā finālā "Zemun" ar 18:19 zaudēja Slovēnijas "Piran".

FIBA foto

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!