Logo

"Rīga Ghetto Basket" zaudē Pasaules 3x3 tūres Debrecenas posma pusfinālā

"Rīga Ghetto Basket" basketbolisti - Nauris Miezis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis - piektdien Debrecenā (Ungārija) Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres posma pusfinālā ar 20:21 zaudēja Slovēnijas komandai "Ljubljana".

Apakšgrupu turnīrā "Rīga Ghetto Basket" ar 22:8 pārliecinoši uzveica Ukrainas "Zaporizhzhya", bet izšķirošajā mačā par 1. vietu ar 14:13 pārspēja Slovēnijas "Kranj". Līdz ar to izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pretī stājās Monako pārstāvošā "Monaco", bet "Kranj" - pasaules ranga labākā komanda "Novi Sad Al Wahda" (Serbija).

Ceturtdaļfinālā tikai papildlaikā "Rīga Ghetto Basket" izdevās izraut uzvaru pār "Monaco". Rezultātam esot 20:20, Nauris Miezis īstenoja sekmīgu izrāvienu uz grozu, nodrošinot uzvaru un vietu pusfinālā pret Slovēnijas "Ljubljana".

Cīņā par vietu finālā ilgāku laiku vadībā bija "Ljubljana" 3x3 basketbolisti, taču Latvijas kvartetam tomēr izdevās atspēlēties un atjaunot intrigu. Pēdējais vārds tomēr piederēja Slovēnijas vienība, kas guva uzvaru ar 21:20.

Otrajā pusfinālā Serbijas "Liman" ar 18:17 pārspēja pēdējo trīs Pasaules tūres posmu uzvarētāju "Novi Sad Al Wahda". Finālā "Liman" ar 21:14 uzveica Latvijas komandas pāridarītāju "Ljubljana".

"Rīga Ghetto Basket" šajā Pasaules tūres posmā tika klasificēta ceturtajā vietā. FIBA 3x3 basketbola Pasaules tūrē šosezon tiks aizvadīti vēl divi posmi, pēc kuriem tiks noteiktas komandas, kuras 21. un 22. oktobrī startēs Pasaules turnīra finālā Pekinā (Ķīna). Šādu iespēju sev garantē posmu uzvarētājas, kā arī Pasaules tūres ranga labākās 12 komandas. "Rīga Ghetto Basket" pašreiz ieņem septīto vietu, praktiski jau nodrošinot ceļazīmi uz Ķīnu.

Attēlā: "Rīga Ghetto Basket" zaudē Slovēnijas komandai.

Foto: Renārs Buivids

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!