Logo

Svētdien Latvijas 3x3 basketbola izlases turpinās cīņu par Eiropas U18 kausa finālturnīru

Svētdien Latvijas 3x3 basketbola izlases turpinās cīņu par Eiropas U18 kausa finālturnīru

Sestdien Rīgā, pie Brīvības pieminekļa Latvijas 3x3 basketbola izlases puiši un meitenes Eiropas U18 kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra apakšgrupu spēlēs izcīnīja tikai uzvaras un svētdien turpinās cīņu par ceļazīmēm uz finālturnīru 1. - 3. septembrī Debrecenā (Ungārija).

Latvijas U18 vīriešu izlase (Aivars Dambis, Edvards Reinis Mežulis, Rodrigo Būmeisters, Teodors Bergmanis) C apakšgrupas trijās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras pēc kārtas - ar 14:12 pār Īriju, ar 17:15 pār Krieviju un ar 16:10 pār Baltkrieviju.

Latvijas puiši ieņēma pirmo vietu apakšgrupu un svētdien, plkst. 11:30 uz centrālā laukumā ceturtdaļfināla spēlē tiksies ar B apakšgrupas otro labāko komandu Beļģiju. Šī mača uzvarētājs ne tikai iekļūs pusfinālā, bet arī garantēs ceļazīmi uz Eiropas kausa finālturnīru. Savukārt zaudētājiem izšķirošs būs nākamais mačs, jo arī tā uzvarētājs brauks uz Debrecenu.

Latvijas U18 sieviešu izlase (Diāna Dude, Annija Skārleta Ķergalve, Elīna Pabērza, Ligita Līga Golovko) A apakšgrupā izcīnīja uzvaras abās spēlēs - ar 10:9 pār Nīderlandi un ar 15:10 pār Baltkrieviju. Svētdien, plkst. 10:30 uz centrālā laukuma notiekošajā ceturtdaļfinālā Latvija tiksies ar D apakšgrupas otro labāko komandu Rumāniju. Spēles uzvarētāja saņems ceļazīmi uz finālturnīra, bet zaudētājai būs jāizcīna uzvaras nākamajos divos mačos, lai brauktu septembra sākumā uz Ungāriju.

Attēlā: Latvijas puišu izlase.

Foto: FIBA.com

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!