Logo

“Top Gun” izsludina pieteikšanos uz divām “Wild Card” dalībai finālā “Akropolē”

“Top Gun” izsludina pieteikšanos uz divām “Wild Card” dalībai finālā “Akropolē”

Latvijas 3x3 basketbola līgas “Top Gun” finālturnīrā, kas 25. un 26. septembrī notiks Rīgā, izklaides un iepirkšanās centrā “Akropole”, kļuvušas zināmas 14 no 16 dalībkomandām, bet uz atlikušajām divām vietām, pretendējot uz “Wild Card” (īpašajiem uzaicinājumiem), organizatori izsludina pieteikšanos līdz ceturtdienas, 23. septembra plkst. 10:00.

“Top Gun” otrās sezonas finālturnīrā “Akropolē” cīņā par 5000 eiro lielo balvu fondu dosies (alfabēta secībā): “3x3 Jelgava”, “3x3 Ādaži 2”, “3x3 Ādaži/Fastbreak”, “BK 3x3 Madona”, “BK 3x3 Madona 2”, “Bauska U18”, “Carnikava”, “East-Ball/Rīga”, “Evolution Brasa”, “Kandava/Anzāģe”, “Krāslava”, “Kudzhy/Anzāģe”, “Mārupe/Bauerfeind” un “Spēka kustība”.

Lai sestdien, 25. septembrī “Akropolē”, tiktu izspēlēts klasisks 3x3 basketbola turnīrs ar 16 komandu dalību, izsludināta pieteikšanās uz atlikušajām divām vietām. Uz tām var pretendēt jebkura 3x3 basketbola komanda ar spēlētājiem bez jebkādiem ierobežojumiem. Pirmajā dienā notiks apakšgrupu spēles, bet svētdien, 26. septembrī astoņas labākās vienības aizvadīs klasisko izslēgšanas turnīru.

Dalība “Top Gun” finālā ir bez maksas. Visiem spēlētājiem jābūt izveidotiem Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbolistu profiliem. Komandu pieteikumi jāsūta uz e-pastu topgun3x3@gmail.com, norādot tās nosaukumu un vismaz trīs spēlētāju vārdus, uzvārdus. “Wild Card” saņēmušās vienības tiks paziņotas 23. septembrī pēc pieteikšanās laika beigām.

Aktuālā informācija “3x3Latvija” sociālo tīklu kontos – “Facebook” un “Instagram”, arī Latvijas Basketbola savienības mājas lapā “basket.lv/3x3”.

#padotiesaizliegts

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!