Logo

Top Gun izziņo 500 EUR prēmiju sieviešu grupas čempionēm 31.jūlijā Ogrē

Top Gun izziņo 500 EUR prēmiju sieviešu grupas čempionēm 31.jūlijā Ogrē

3x3 basketbola līgas “Top Gun” otrās sezonas otrais posms 31. jūlijā kļūs par īpašu sieviešu komandām, jo turnīra uzvarētājas saņems naudas prēmiju 500 eiro apmērā. Šis būs īstais laiks, lai olimpisko sporta veidu 3x3 basketbolu izmēģinātu arī meistarīgākās 5:5 basketbolistes, kopīgi izveidojot sieviešu 3x3 basketbola svētkus ar plašu komandu pārstāvniecību.

31. jūlijā un 1. augustā Ogrē, Jūlija Alberta Marsona laukumā notiks “Top Gun” otrais posms, kurā sacentīsies ne tikai Sieviešu grupas komandas, bet arī vīriešu kvarteti “Open” un U18 grupas (2003. g. dz. un jaunāki) ieskaitē. Tradicionāli spēles notiks pēc Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola noteikumiem – ar tiesnešiem, komandas piezīmju limitu, 12 sekunžu uzbrukuma laiku un ne uz asfalta, bet gan uz laukuma ar speciālo segumu.

Komandu pieteikšanās ne tikai sieviešu komandām jau ir atklāta. Informāciju un pieteikuma formu var lejuielādēt basket.lv/3x3 vai arī saņemt to, rakstot uz topgun3x3@gmail.com.

Dalības maksa “Open” grupā sievietēm noteikta 70 eiro apmērā, bet vīriešiem – 100 eiro. Piesakot komandas, kurās ir tikai U18 vecuma spēlētāji, gan sievietēm, gan vīriešiem dalības maksa noteikta 50 eiro apmērā.

Pirms komandu pieteikšanas nepieciešams pārliecināties, ka ir izveidots un apstiprināts FIBA 3x3 basketbolista profils “play.fiba3x3.com”.

Par “Top Gun” pirmās sezonas čempionēm sieviešu grupā 2020. gada septembrī Rīgā, “Akropolē” kļuva “3x3 sievietes” – Kristīna Petermane, Baiba Eglīte, Ieva Veinberga un Enija Ķīvīte. Otro vietu ieņēma “Mārupe”, trešo vietu – “DU”.

Aktuālā informācija “3x3Latvija” sociālajos tīklos “Instagram” un “Facebook”, kā arī Latvijas Basketbola savienības (LBS) sadaļā basket.lv/3x3.

#padotiesaizliegts

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!