Logo

“6.spēlētājs”: sākam gatavoties Prāgai un Stambulai!

“6.spēlētājs”: sākam gatavoties Prāgai un Stambulai!

Pirms 80 gadiem Latvijas basketbola “Sapņu komandas” vīri izmantoja savu iespēju, uzvarēja Eiropas pirmajā čempionātā un padarīja basketbolu par MŪSU spēli.

Nepaliec malā, neaprobežojies tikai ar īkšķa turēšanu pie televizora – nāc, KĻŪSTI par Latvijas valstsvienības sesto laukuma spēlētāju Arēnā, Rīgas ielās, pie Brīvības pieminekļa!

Kopā būsim stiprāki!”

Tieši pirms diviem gadiem ar šādiem vārdiem Jūs, basketbola apsēstie, no vērotājiem un apspriedējiem kļuvāt par dalībniekiem un palīgiem. Bez Jūsu emocionālā atbalsta, Latvijas vīriešu valstsvienība, ļoti iespējams, nebūtu salauzusi sīksto igauņu pretestību Rīgā un nebūtu pārspējusi Slovēnijas izlasi Lillē, bet mūsu sieviešu komanda, iespējams, nebūtu izturējusi Lietuvas izlases ofensīvu Rīgā un Kēdaiņos

2017. gada vasarā mūs gaida nākamie aizraujošie basketbola svētki – Latvijas valstsvienības gatavosies un startēs Eiropas čempionātu finālturnīros. Ikvienam ir iespēja kļūt par to dalībnieku.

Dibinām Latvijas basketbola valstsvienību fanu klubu “6. spēlētājs”!

“6. spēlētājs” fanu kustības līderis Edgars Zanders: “Basketbolisti bieži teikuši, ka fanu atbalsts pozitīvi ietekmē viņu sniegumu.  Es no sirds ticu, ka Latvijas basketbola izlasēm tuvākajos gados ir iespēja paveikt ko ļoti nozīmīgu, un vēlos kopā ar spēlētājiem būt šī procesa dalībnieks. Ticu, nē, zinu, ka tāds neesmu vienīgais – lai arī latvieši tribīnēs mēdz būt ziemeļnieciski klusi, brīžos, kad emocijas atraisās, tribīnēs varam būt paraugs viskarstasinīgākajiem dienvidniekiem.”

Dalība “6. spēlētāja” klubā dos unikālus ieguvumus, bet protams, no biedriem tiks prasīta arī atbildība, lai “6. spēlētājs” būtu tikpat kvalitatīva Latvijas basketbola vizītkarte, kā mūsu izcilākie spēlētājiem.

Kluba “6.spēlētājs” dalībnieka pienākumi:

Atbalstīt Latvijas valstsvienību klātienē un neklātienē.

Pret komandas biedriem – Latvijas valstsvienības basketbolistē un basketbolistiem – izturēties kā pret savu ģimeni – mīlēt pat brīžos, kad gribas dusmoties.

Savus komandas biedrus nepārslavēt brīžos, kad veicas un neiedzīt zemē, kad neveicas.

Cienīt Latvijas valstsvienības pretiniekus, bet neaizmirst, ka mūsējie ir vislabākie.

Iestāšanās maksa

50 EUR

“6. spēlētāja” privilēģijas

Oficiālais Latvijas izlases spēļu formas krekls

Abonements uz visām sieviešu un vīriešu izlašu pārbaudes spēlēm Latvijā pirms 2017. gada Eiropas čempionātiem.

Pirmās rokas priekšrocības, organizējoties uz izbraukuma spēlēm un turnīriem.

Iespēja piedalīties pasākumos un aktivitātēs ar izlašu spēlētājiem.

 

Aktuālākais projekts klubam “6. spēlētājs” – brauciens uz Čehiju atbalstīt sieviešu valstsvienību Eiropas čempionātā!

Tiek organizēts brauciens, kurā interesentiem bez maksas būs iespēja nokļūt Prāgā ar fanu autobusu.

Kluba biedriem būs priekšroka uz vietām autobusā, taču pieteikties braucienam var ikviens interesents. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc intereses gadījumā, lūdzam, neatlikt pieteikšanos uz vēlāku laiku

Ja vēlies kļūt par fanu kluba “6. spēlētājs” biedru vai arī vēlies pieteikties braucienam uz Čehiju, sūti pieteikumu uz edgars.zanders@lbs.lv, norādot vārdu, uzvārdu, tālruni, dzimšanas datus, kā arī pastāsti, kāpēc vēlies pievienoties.

Pieteikumus braucienam uz Čehiju fanu autobusā gaidām līdz 7. maijam!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!