Logo

Latvijas e-basketbola izlases startēs FIBA Esports Open 2020 II

Latvijas e-basketbola izlases startēs FIBA Esports Open 2020 II

12. un 13. decembrī notiks Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) rīkoto nacionālo izlašu sacensību “FIBA Esports Open 2020 II” Eiropas zonas turnīrs, kurā piedalīsies arī Latvijas e-basketbola izlase.

Pirmajā posmā 17 komandas sadalītas četrās grupās. Latvijas komanda 1. grupas turnīrā sestdien plkst.13:40 spēlēs ar Bosnijas un Hercegovinas izlasi, bet plkst.17:05 – ar Ukrainas vienību. Svētdien plkst.13:40 spēle ar Vāciju, plkst.16:35 – ar Krieviju. Grupas divas labākās komandas spēlēs ceturtdaļfinālā. Finālmačs paredzēts svētdien plkst.21:30.

2. grupā spēlēs Austrija, Īrija, Kipra un Turcija, 3. grupā – Horvātija, Itālija, Lielbritānija un Lietuva, 4. grupā – Čehija, Portugāle, Spānija un Šveice. Ceturtdaļfināla spēles sāksies svētdien plkst.17:35.

Jūnijā notikušajā “FIBA Esports Open 2020 I” Eiropas zonā uzvarēja Itālijas vienība, bet Latvijas izlase deviņu komandu konkurencē ierindojās 6. vietā (trīs uzvaras astoņās spēlēs). Šoreiz ierindā būs trīs spēlētāji no jūnijā startējušā sastāva un divi debitanti.

Latvijas komandas kapteinis Arnis Dudeks (MoneyDunk):  “Četri spēlētāji pavasarī Latvijas e-Basketbola līgā pārstāvēja “VEF Rīga”, viens –  “Ventspili”. Pēdējā laikā esam daudz spēlējuši  dažādās līgās, arī tikušies ar dažām komandām, kas nāks pretī sestdien un svētdien. Izskatās cerīgi – esam uzvarējuši gan Bosniju, gan Krieviju. Būs stipri pretinieki, tomēr domāju, ka izslēgšanas turnīrā jātiek.”

Spēles notiks attālināti NBA 2K21 platformā, izmantojot Pro-AM režīmu un ļaujot pilnībā pielāgot spēlētāju tēlus, formas tērpus un arēnas dizainus. Tās producēs FIBA Esports studijā Rīgā. Spēles tiešraidē varēs redzēt FIBA Facebook, Twitch un YouTube kanālos.

 “FIBA Esports Open 2020 II” seriālu novembrī ievadīja turnīri  Āfrikas, Tuvo Austrumu un Fienvidaustrumāzijas/Okeānijas zonās, kurās uzvarēja attiecīgi Kotdivuāras, Saūda Arābijas un Austrālijas komandas. 19. un 20. decembrī notiks turnīri Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā. 

Latvijas e-basketbola izlase

Vārds un uzvārds Avatara vārds Komanda FIBA Open 1
Arnis Dudeks MoneyDunk VEF Rīga  
Roberts Āmanis vNo Time- VEF Rīga 5/51
Radijs Tirons Ziirgs BK Ventspils 8/107
Jēkabs Toniņš  SnakeWRLD VEF Rīga 6/60
Rūdolfs Boļšakovs
wCoach
VEF Rīga  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!